Odhad ceny nemovitosti

Nechte si odhadnout cenu vašeho majetku rychle, přesně a do 24 hodin. 

  • Pro majitele nemovitosti zdarma
  • Pro ostatní pouze 990,- Kč
  • Vše podloženo na reálných datech
  • Do 24 hodin znáte hodnotu nemovitosti

Dům

Byt

Pozemek

Z jakých dat určím cenu nemovitosti?

Cenové mapy

Obstárávám si informace přímo z katastru nemovitostí a vím o každé nemovitosti, která se prodala za posledních 24 měsíců v nejblížším okolí nemovitosti. Vycházím tedy z reálných zobchodovaných cen nemovitostí v lokalitě.

Mé zkušenosti

Mohu se přiznat, že jsem měl tu čest prodávat v pomalu každé části Prahy. Do finálního výstupu cenové analýzy nemovitosti tak vkládám i vlastní zkušenosti s lokalitou. Jaká je poptávka po obdobných nemovitostech ve vaší lokalitě? Jak rychle se dá nemovitost v lokalitě zobchodovat? Na to vám odpovím také. 

Profesionální odhadce

Jak jsem již zmiňoval, spolupracuji i s profesionálním odhadcem. Kdyby náhodou přišlo na nejhorší a se specifickou nemovitostí bych si nevěděl rady, povolám profesionálního odhace a s vaší nemovitostí si poradíme. Odhad dokážeme poskytnout až na 99% nemovitostí. 

Interní informace RE/MAX

Z naší interní sítě získávám velmi důležité informace. Co se dělo s nemovitostmi ve vaší ulici a blízkém okolí? Jak dlouho se nemovitosti prodávaly, jak dlouho se nabízely, za kolik se nedařilo prodat a za kolik se ve finále úspěšně prodaly? Tyto informace ode mě mají majitelé nemovitosti zcela zdarma.

Proč je důležité znát reálnou hodnotu nemovitosti ještě před prodejem?

Vysoká cena

Začít prodávat za nejvyšší cenu a postupně snižovat se může zdát jako nejlepší řešení, ve skutečnosti se s takovým přístupem může prodej protáhnout až na 12 měsíců.Ve finále po dlouhém prodeji nemusíte dosáhnout ani té tržní hodnoty, kterou byste dostali hned na začátku.

Nízká cena

Pokud dáte příliš nízkou cenu, prodáte během pár dnů, ale své peněžence moc nepomůžete. Proč se zbytečně připravovat o peníze?

Cena podle tržního odhadu

Prodej zvládnete do 2 měsíců a s dobrou prezentací pravděpodobně dosáhnete i navýšení ceny. Ušetříte si tak nervy a dopadnete tak lépe, než abyste cenu na začátku prodeje zbytečně nadhodnotili.

  • Pro majitele nemovitosti zdarma
  • Pro ostatní pouze 990,- Kč
  • Vše podloženo na reálných datech
  • Do 24 hodin znáte hodnotu nemovitosti

Dům

Byt

Pozemek