Adresa

Adamova 466/9, 162 00 Praha 6 - Veleslavín, Česko

Byt

3+kk (72,47 m²)
+ sklep (v ceně)
+ garážové stání (za příplatek 500 tis. Kč)

Cena

10.990.000 Kč

Obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

Stav nabídky

REZERVACE

Naše zaměření bytu

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Byt 3+kk hned u metra Nádraží Veleslavín

Pokud sháníte dobrou dostupnost do centra Prahy, pak pražským Veleslavínem určitě nemůžete nic zkazit. Hned u domu (156 m daleko) se nachází Nádraží Veleslavín, které tak trochu napovídá, že tam najdete vlak, autobus, metro, a dokonce i tramvaj. Díky tomu se vy a vaše děti bez problému dostanete tam, kam budete potřebovat. I na pražské letiště.  

Naše nabídka bytu se nachází v bytovém domě na adrese Adamova 9, který byl postaven v roce 2011. Do domu vejdeme přes automatické dveře, vyjedeme výtahem do 3. patra a vejdeme do prostorné chodby, kde se ani po příchodu více lidí najednou nebudete mačkat.

Po ruce máte hned samostatnou toaletu, případně za skleněnými šoupačkami obývací pokoj s kuchyňskou linkou.

Kuchyňská linka je zde od začátku a samozřejmě záleží, jak moc rádi řádíte v kuchyni. Pro náročnější kuchaře je dobré, že je kuchyň poměrně šikovně oddělená od obývacího pokoje, a tak zde může vzniknout mnohem větší kuchyňská linka, klidně rovnou s ostrůvkem. Vymyslet se tu dá ale opravdová spousta věcí.

Obývací pokoj je orientovaný na sever, to znamená, že v místnosti, kde jako rodina budete trávit nejvíce času, bude příjemně i v horkých letních měsících. Navíc je obývací pokoj velmi světlý, díky 4 oknům. Na fotografii sice vídíte jen 3, další menší okno (směrem na východ) se nachází za pozicí fotografa. 

Výhled z obývacího pokoje je směrem na Evropskou ulici. Ta je ale šikovně odhlučněna administrativní budovou, která je hned naproti. Pokud byste se lekli kolejí mezi domy, mohu vás uklidnit, že tato trať slouží pouze pro pár linek, která je navíc skvěle odhlučněna kvalitními dřevěnými okny.

Vracíme se na chodbu a po pravé straně se dostáváme do koupelny. Ta nabízí umyvadlo, plynový kotel, další toaletu, prostor na pračku se sušičkou a vanu, na kterou si můžete nainstalovat i skleněnou zástěnu.

Chodba umí nabídnout prostor minimálně pro jednu vestavěnou skříň, která může být místo dekoračního stolku v levé části fotky. Když už se bavíme o úložných prostorech, určitě oceníte samostatnou komoru za rohem, případně sklep v prvním podzemním podlaží domu.

Teď se dostáváme k ložnicím, které jsou orientované na jih. Každá z nich má i z toho důvodu připravu na klimatizaci. Dosavadní majitelé ji nepotřebovali, teplo nebylo nijak neúnosné. Pokud však máte rádi komfort, přípojky můžete bez problému využít.

Větší ložnice disponuje také vstupem na balkón, který nabídne výhled do klidného vnitrobloku. Je tak akorát velký, aby se sem vešlo posezení pro pár členů rodiny.

Menší ložnice je užší a tak se spíše nabízí jako dětský pokoj, pracovna či šatna. Vstup na balkón nemá.

Ovládat teplotu v bytě zvládnete ze dvou termostatů. Jeden se nachází ve větší ložnici, druhý v obývacím pokoji.

Podlahy a dveře jsou stejně jako okna dřevěné. Určitě ale musím upozornit, že podlahy budou potřebovat minimálně znovu přeskládat a přebrousit.  Pak budou moc pěkné a určitě ještě po dlouhou dobu poslouží.

Co se týče parkování, tak stejně jako sklep jej najdeme v prvním podzemním podlaží budovy a je za příplatek 500.000 Kč. Nachází se na zakladači. Spodní zakladač ale dle slov majitelů nikdo nikdy zatím nevyužíval, takže to můžete používat jako standardní parkovací stání.

Tak co na to říkáte? Kolik novostaveb takhle u metra jste měli možnost vidět? Musím se přiznat, že ani já jich moc neviděl. Pokud jsme vás naší nabídkou zaujali, neváhejte se mi ozvat pro individuální termín prohlídky.

Údaje z listu vlastnictví - bytová jednotka

Údaje z listu vlastnictví - garáž

Cena
10.990.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Stav nemovitosti
Drobné dodělávky
Druh vlastnictví
Osobní
Orientace bytu
S, J, V
Plyn
Ano
Veřejný vodovod
Ano
Kanalizace
Ano
Elektřina
Ano
Internet
Ano
Vytápění
Plynový kotel 

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí