Lokalita

okres Beroun, Středočeský kraj, Česko

Plocha

999 m²

Sítě

Elektřina, vodovod, kanalizace

Cena

4.995 Kč/m2

Obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Výhled? Máte ho mít. Vítejte v Točníku.

Pokud hledáte místo, které vám nabídne bezvadný výhled a skvělou atmosféru, pak vás prosím o chvilku pozornosti. Nově pro vás máme stavební parcelu o výměře 999 m2 v obci Točník, která je známá svým stejnojmenným hradem. Ten v celé obci vytváří nezaměnitelnou atmosféru, kterou musíte dorazit zažít na vlastní kůži.

Atmosféře taktéž pomáhá územním plánem jasně daný ráz všech staveb, takže zde nikdy nemůže vzniknout žádná funkcionalistická kostka. Pokud zde chcete stavět a bydlet, pak musíte jít po vzoru všech dosavadních sousedů, tedy pod sedlovou střechu. A to je ta romantika. Jako kdybyste se vrátili někam na původní ale přitom moderní vesnici. Přitom stále zůstáváte kousek od velkých měst. Autem se svezete do Berouna za 12 minut, do Prahy to máte po té samé dálnici 23 minut. Drobné nákupy a občerstvení zvládnete vyřídit přímo v Točníku, ty náročnější potřeby včetně škol a školek vyřídíte v blízkém Žebráku.

Parcela je zasazena v první linii pozemků nové části obce (Točnický dvůr) s nejlepším výhledem na hrad. Pozemek je samozřejmě zasíťovaný a nabídne tak vodovod, kanalizaci i elektřinu. Plyn v obci není. Přístupová komunikace je obecní a je zde položena zámková dlažba. Zastavitelná plocha je 30% a měli byste se držet zástavby, která je v obci typická.

Pokud by vás zajímaly další informace, neváhejte se na nás obrátit. Pozemek je neoplocený a je možná prohlídka kdykoliv po své ose. Po předchozí dohodě je možná prohlídka i s makléřem.

Údaje z listů vlastnictví

Cena
4.990.000 Kč
Druh vlastnictví
Osobní
Plyn
Ne
Veřejný vodovod
Ano
Kanalizace
Ano
Elektřina
Ano

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí