Lokalita

okres Mělník, Středočeský kraj, Česko

Plocha

950 m²

Sítě

Elektřina, vodovod, kanalizace, plynovod

Cena

5.147 Kč/m²

Obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

Stavební parcela v Tišicích

Nově nabízíme stavební parcelu o výměře 950 m2 v klidné obci Tišice, která se nachází pouhých 25 minut od hranice Prahy. Obcí projíždí i vlakové spoje s pražskou Masaryčkou nebo Hlavním nádražím, na kterých můžete být každý den během 40 minut. Pokud potřebujete rychle nakoupit, skočit na poštu, do bankomatu nebo do restaurace, vše zvládnete vyřídit rovnou v Tišících. Pokud řešíte školku nebo základní školu pro své ratolesti, nemusíte se bát, i na to v Tišicích mysleli.

Naše parcela se nachází v ulici Třešňová. Ta bude během následujících týdnů doladěna do standardu se zámkovou dlažbou a uličními lampami. Pozemek je rovinatý a disponuje kanalizací, obecní vodou a elektřinou přímo na pozemku. Plyn je přes cestu u sousedů, za nějaký poplatek věřím, že může být i plyn.

Dle územního plánu se pozemek nachází v zóně “bydlení individuální“, které je primárně pro výstavbu rodinných domů. Minimální plocha daná obcí pro stavební pozemek je 800 m2 (splňujeme). Maximální zastavitelná plocha hlavní budovy na pozemku může být 30 %. To znamená, že i nemalý bungalov se sem bez problému vejde.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře nabídky. Pozemek je neoplocený, tzn. prohlídka je případně možná po své ose kdykoliv.

Cena
4.890.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Poloha
Klidná část obce
Druh zástavby
Rodinné domy
Druh vlastnictví
Osobní
Výměra pozemku
950 m²
Kanalizace
Ano
Plyn
Ano
Elektřina
Ano
Vodovod
Ano

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí