Lokalita

okres Rakovník, Středočeský kraj, Česko

Plocha

2079 m²

Sítě

Elektřina, vodovod, kanalizace

Cena

476 Kč/m2

Obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Zahrada na perfektním místě

Nabízíme pozemek o výměře 600 m2, který využijete zejména v teplých jarních a letních měsících jako zahradu. Jedná se o plochu, která je dle platného územního plánu vedena jako stavební. Bohužel však nesplňuje minimální výměru pro stavbu, která je v obci nastavena na 1000 m2. Samozřejmě vše je pouze o vašich schopnostech a tom, co si zvládnete vyjednat. Můžete vsadit na změnu těchto parametrů do budoucna a třeba se vám jen tak jednou pozemek zhodnotí. Případně můžete rovnou zkusit přikoupit 400 m od někoho ze sousedů a tím tak splnit podmínku pro stavbu rodinného domu venkovského typu.

V době glampingů by mohl na pozemku i za stávajícího stavu projít nějaký posed, nebo jiné netradiční ubytování. Zajímavé projekty v okolí nabízí například různé stany, igloo, týpí, dřevěné domky v korunách stromů atp. To samozřejmě můžete využít pro vlastní potřebu, nebo jako zajímavý byznis. Lze však umístit i stavbu, která nepodléhá povolení, pouze nahlášení. Chata bez přípojek, jurta, mobilheim atp. U pozemku se nachází sítě v podobě vody, kanalizace i elektřiny.

K 600 m2 této hlavní plochy vám přidáme i zbývající pozemky na vedlejších cestách a polnostech, které dohromady čítají dalších 1479 m2. Ty se vám totiž mohou hodit i v případném vyjednávání se sousedy při pokusech o odkup chybějící plochy.

V případě zájmu se nám neváhejte ozvat pro další informace. Pozemek je dobře viditelný přímo z okolních přístupových cest a prohlídka je tak možná jak s námi po předchozí domluvě, tak po své ose kdykoliv.

Údaje z listů vlastnictví

Cena
990.000 Kč
Druh vlastnictví
Osobní
Plyn
Ne
Veřejný vodovod
Ano
Kanalizace
Ano
Elektřina
Ano

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí