Adresa

Voskovcova 1130/26, 152 00 Praha 5 - Hlubočepy, Česko

Byt

4+kk 98 m²
+ lodžie 5 m²
+ garáž 27 m²

Cena

12.990.000 Kč

Obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

Stav nabídky

Aktivní

Naše zaměření bytu 

Naše zaměření bytu

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Perfektní rodinný byt na Barrandově

Nově pro vás máme byt na adrese Voskovcova 26, Praha 5. Jedná se o byt 4+kk s výměrou 98 m2 + lodžie 5 m2 + uzavíratelná garáž 27 m2. Stavba je z roku 2003. Byt si za poslední rok prošel kompletní rekonstrukcí. Hlavně tedy ve formě obroušení dřevěných podlah, výměnou dlažby, obkladů, sanity v koupelně a toaletě, novou kuchyňskou linkou. Prostě vše tak, jak by to chtěl mít každý. Bohužel po této nákladné rekonstrukci se majitelé rozhodli přestěhovat z ČR a tak se uvolnila naše nabídka k prodeji.

Byt působí velmi prostorným a světlým dojmem. Orientace bytu i lodžie je na východ. I přes teplejší letní dny se tak byt zbytečně nepřehřeje. Dispozice bytu umožňuje postavit mnoho vestavěných skříní ve všech místnostech. Výhodou pro početnější rodinu bude oddělená toaleta od koupelny. Sklep k bytu není, pohodlnějším řešením je však komora přímo v bytové jednotce, případně velká garáž v suterénu domu, která perfektně poslouží jako nadstandardní sklep a ještě se tam bez sebemenšího problému vejde auto.

V okolí domu se nachází vše, co můžete jako rodina vyžadovat. Spousta škol, školek, dětských hřišť, restaurací, kaváren a supermarketů. Pokud máte rádi dlouhé procházky přírodou, jistě využijete přilehlé Prokopské údolí, které vás díky své obrovské ploše ani po letech neomrzí. Samozřejmě ani nechybí perfektní spoje MHD. Autobus, či tramvaj je do pár kroků od domu.

Pokud jsme vás naší nabídkou zaujali, neváhejte se ozvat makléři nabídky pro individuální termín prohlídky. Budeme se na Vás těšit.

Údaje z listů vlastnictví

Cena
12.990.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Stav nemovitosti
Po rekonstrukci
Druh vlastnictví
Osobní
Orientace bytu
V
Plyn
Ne
Veřejný vodovod
Ano
Kanalizace
Ano
Elektřina
Ano
Internet
Ano

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí