Pronájem obchodních prostor 194 m²

Hostivice, Středočeský kraj

Venkovní prostor: 35 m²

příplatek 1 500 Kč/měs.

Dostupná parkovací stání

příplatek 500 Kč/měs. za 1 stání

Celková velikost těchto prostorů je 194 m2. Do prodejny se dostanete přímo z hlavní ulice, kde je největší místnost, ve které můžete vystavovat svůj sortiment pro zákazníky. Tato místnost má 66,07 m2. Dále se na patře nachází WC pro pro muže i ženy.

Schodištěm se z prvního patra dostanete do zázemí, kde máte k dispozici spoustu prostoru. Můžete ho využít jak jen potřebujete, od kanceláří, zasedacích místností až po skladovací prostory (proto je i mezi patry výtah). Na patře se nachází i malá kuchyň. 

Celý objekt má i bezpečnostní systém, který je u zadního vchodu. Voda, elektřina, plyn a topení je samozřejmostí. 

V blízkosti zastávka MHD - autobus, nebo pár zastávek metro Zličín. Skvělá dostupnost do Prahy. V obci najdete také veškerou občanskou vybavenost jako jsou: restaurace, supermarkety, pošta atp.

K těmto obchodním prostorům nabízíme i možnost pronájmu parkovacích míst ve vnitrobloku celého objektu, venkovní oplocené prostory, další kanceláře a sklad. Vše najdete v mé nabídce na profilu. Více informací rád poskytnu po telefonu nebo e-mailu.

Kauce 2x mesíční nájem, provize realitní kanceláři 1x měsíční nájem + DPH.

Přesné poplatky upřesníme do inzerátu v co nejkratší době.

V blízkosti zastávka MHD - autobus, nebo pár zastávek metro Zličín. Skvělá dostupnost do Prahy. V obci najdete také veškerou občanskou vybavenost jako jsou: restaurace, supermarkety, pošta atp.. Sklady se nacházejí hned u hlavní komunikace, která vede skrz Hostivici.

+420 778 022 272

artem.saykin@re-max.cz

Kontakt

Chybí Vám zde nějaká informace? Chcete o nemovitosti vědět více?