Adresa

Ujkovice 76,
okr. Mladá Boleslav

Výměra

166 m²
+ 49 m² dvougaráž

Pozemek

11.736 m²

Příslušenství

Dvougaráž,
Terasa,
Stáj,
Nefunkční střelnice

Cena

REZERVACE

Jedinečný srub, nedaleko Českého ráje

Říkáte si, že už jste viděli všechno? Tak to vás asi překvapím. V Ujkovicích (okr. Mladá Bolesav) jsem nově zařadil do nabídky srub, který je postaven z valašských smrků, a to po vzoru kanadských dřevostaveb. Srub to samozřejmě není ledajaký, ale prostorný čtyř až pětipokojový dům s východně orientovanou terasou a dvougaráží.

Výstavba začala v roce 2017 a kompletní dokončení i s kolaudací proběhlo v roce 2019. Aktuálně je tedy celá stavba po pětiletém období, kdy se dřevo maximálně vysušilo a vše si sedlo tak jak mělo. Dům je vybaven podlahovým topením, které pohání tepelné čerpadlo země/voda. Samozřejmostí je napojení na elektřinu a městský vodovod. Odpady jsou řešeny septikem. Celkové náklady na provoz domu jsou 4000 Kč/měsíčně.

Co se týče interiérů, ty jsou v perfektním stavu. V podstatě ani nepoznáte, že se stavba poctivě užívala poslední 3 roky. I to poukazuje na kvalitu, ve které byla nemovitost postavena. Srub disponuje prostornými koupelnami v obou podlažích, třemi pokoji v přízemí a jednou master ložnicí s šatnou na patře.

Tím nejzajímavějším prvkem celého domu je bezesporu kompletně prosklený obývací pokoj, který nabízí spoustu světla, prostoru a romantiky u moderních kamen. Navíc je zde kompletně vybavená kuchyňská linka s myčkou, troubou, mikrovlnkou, indukční deskou a digestoří.

Soukromí mají současní majitelé také vskutku zajímavě vyřešené. Celý objekt stojí na pozemku o výměře 11.736 m2, díky čemuž je nemovitost kompletně odstřižena od sousedů. Pozemky navíc nejsou pouhou ornou půdou, ale z většiny plochou stavební. Takže pokud byste si přišli moc osaměle, můžete si celou zahradu rozparcelovat a výhodně rozprodat.

Pokud jsem vás s mou nabídkou oslovil, neváhejte se mi ozvat. Rád se s vámi na nemovitosti osobně potkám.

Cena
REZERVACE
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Druh stavby
Dřevostavba
Druh vlastnictví
Osobní
Odpad
Septik
Plyn
Není
Voda
Obecní
Garáž
Ano
Náklady
4000 Kč/měs.

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí