Prodej pozemku 265 m²

Praha 6 - Nebušice

REZERVOVÁNO

Možnost zastavení: až 50 %

Výška možné stavby: 2 patra

Dostupný pozemek na Praze 6 - Nebušice

Nově bychom vám rádi nabídli pozemek o celkové výměře 265 m2 v lukrativní lokalitě Prahy 6 – Nebušicích. Pozemek se nachází na konci klidné ulice Sichrovského. Na parcele se stále nachází původní stavba, která je spíše ke zbourání.

Dle sdělení místně příslušného stavebního úřadu by se na pozemku dala postavit stavba, která by hlavně “nevyčuhovala“ z okolní zástavby. Můžeme se tedy bavit o přibližné zastavitelnosti pozemku 50 %, o dvou patrech do výšky. Celkem by budoucí užitná plocha domu mohla mít kolem 250 m2. Opět dle sdělení úřadu záleží hodně na návrhu projektu, který se individuálně posuzuje. Přesné parametry stanovené nejsou.

Na pozemku jsou všechny přípojky – voda, kanalizace, plyn, elektřina. Studna na pozemku není.

V místě je supermarket, pošta, obecní úřad, lékárna, mateřská a základní škola. 3 minuty jízdy autem či autobusem je to i k prestižní mezinárodní škole ISP. Kousek od pozemku je autobusová zastávka, spoje jezdí necelých 10 minut ke stanici metra Bořislavka. Pozemek má ideální polohu pro rychlé cesty na letiště. Přímo naproti budoucím domům začíná rozlehlý přírodní park Šárka-Lysolaje s turistickými, naučnými a cyklistickými stezkami.

Pokud sháníte pozemek, na kterém si můžete postavit svou vysněnou nemovitost a přitom nepotřebujete obrovský kus zahrady, tohle může být ono. Budeme rádi, když se s námi spojíte a my Vám předáme více informací.

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma!