Prodej domu 2+1 (3+1) v Jinočanech

Středočeský kraj

PRODÁNO

Celková plocha domu: 87 m2

Parcela: 217 m²

Nově nabízíme tento útulný rodinný dům v centru Jinočan. Jedná se o původní budovu, která si v posledních letech prošla (opravdu) kompletní rekonstrukcí. Začalo se izolací, pokračovalo se interiéry a dokončilo fasádou.

Dům o dispozici 2+1 (3+1) a celkovou plochou 87 m2 stojí na pozemku o výměře 217 m2. V případě, že je vám aktuální dispozice malá, nabízí se zde možnost rozšíření o půdu, která se rozplývá téměř po celém půdorysu domu.

Po celé nemovitosti je podlahové vytápění, plastová okna s trojskly, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře z dubového masivu a kamenný dekor v obytných místnostech. Další nemalá investice proběhla v kuchyni, kdy se instalovala kvalitní kuchyňská linka se všemi vestavěnými spotřebičemi AEG. Lednice, myčka, trouba, plynový sporák a digestoř. V uvedené ceně je i kompletní vybavení nemovitosti.

Velkou výhodou je možnost parkování jak v garáži, nebo přímo na pozemku. Zahradu o výměře cca 120 m2 můžete využít mimo jiné na příjemné rodinné grilování, případně na vyvenčení svých ratolestí.

Vybavenost v okolí domu je bezvadná, dům se totiž nachází přímo na hlavní Jinočanském náměstí, kde najdete kavárnu, restauraci, obchod s potravinami, obecní úřad, poštu a autobusovou zastávku, ze které jezdí autobus směrem metro B – Zličín, nebo Luka. Pokud se potřebujete dostat do Prahy rychleji, můžete využít vlakový spoj, kterým se dostanete za 19 minut na Smíchovské nádraží.

Zaujali jsme vás naší nabídkou? Ozvěte se nám. Rádi Vás nemovitostí osobně provedeme.

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma!