Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví 32 m²

Praha 5 - Zličín

PRODÁNO

Plocha: 32 m²

+ Balkon: 4,7 m2

Nově nabízíme byt o dispozici 1+kk (28,1 m2) + balkon (4,7 m2) + sklep (4,2 m2) v “novostavbě“ od CENTRAL GROUP z roku 2012. Naše bytová jednotka se nachází ve 2. patře s orientací na jihovýchod a výhledem do klidného vnitrobloku.

Jedná se o klasickou garsonku s příjemně velikou předsíní (s vestavěnou skříní), prostornou koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a pračkou. Kuchyňská linka je vybavená troubou, sklokeramickou deskou, digestoří a lednicí. V obývacím pokoji se nachází sedačka, TV stolek se skříňkami a stůl se židlemi. Komplet vybavení tak může (ale nemusí) být součástí prodeje.

Vše je tak připraveno pro budoucího majitele, který se může rozhodnout, zda v bytě bude bydlet či rovnou pronajímat. Poplatky spojené s užíváním bytu jsou navíc velmi příjemné, kdy měsíční platby vychází na 1698 Kč + elektřina (cca 500 Kč).

Lokalita láká na skvělou dostupnost do centra Prahy, na pražský okruh, nebo na nákupy do Metropole Zličín, která se spolu se stanicí metra B Zličín nachází ve vzdálenosti 8 minut pěšky, případně 3 minuty autobusem. Neopomenutelnou výhodou lokality je i nová základní škola, spousta dětských hřišť a park Na Prameništi.

Pokud jsme vás naší nabídkou zaujali, neváhejte se nám ozvat na jednom z uvedených kontaktů. Rádi se s vámi potkáme na osobní prohlídce nemovitosti.

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

Plán bytu