Adresa

Kruhy 17, 294 13 Mnichovo Hradiště - Kruhy, Česko

Rozměry

Celková plocha 159 m2
Parcela 2833 m2

Cena

9.900.000 Kč

Obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

Stav nabídky

PRODÁNO

Naše zaměření domu

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Téměř netknutý rodinný dům v Kruhách

Rádi bychom vám nabídli téměř nevyužívanou stavbu domu z roku 2014, která se nachází v části Mnichova Hradiště - Kruhy. Dům je postaven z duté cihly (Porotherm) 300 mm ke které se přidalo zateplení polystyrenem 120 mm. Podkroví je také zatepleno, tentokrát však vatou. Okna jsou plastová s dvojskly. Dům je tedy velmi dobře izolovaný, a tak se vám zde bude dobře bydlet i s nízkými náklady.

Vytápění je aktuálně na tuhá paliva (uhlí), takže úspory jsou i v dnešní době zaručené. Kotel je s automatickým dávkováním, kdy vydrží až 10 dní bez jakékoliv obsluhy, takže ve své podstatě pomalu bezúdržbový. Topení je v přízemí podlahové, na patře potom v radiátorech. Pokud byste chtěli zažít i romantiku, můžete si vyzkoušet zatopit i ve stylových kamnech, která jsou v obývacím pokoji. Voda je řešena vrtem (65 m) a odpad jímkou. Ohřev vody je jak el. bojlerem, tak i kotlem. Zálohy se platí pouze za el. energii, které aktuálně činí 2500 Kč/měs. Plyn v obci není.

Aktuální dispozice je 4+kk, ale s jednoduchými úpravami se lze bavit až o 6+kk. Celková výměra domu je 159 m2 a to vše stojí na pomalu netknuté a rovinaté zahradě o výměře 2833 m2. Většinu jak v domě, tak i na zahradě si tedy stále můžete doladit podle sebe, což je ta opravdová výhoda naší nabídky.

Veškerá občanská vybavenost, školy, školky, obchody, pošta, restaurace a tomu podobně najdete v nedalekém centru Mnichova Hradiště, které se nachází cca 5 minut jízdy autem od domu.

Pokud jsme vás naší nabídkou zaujali, neváhejte se ozvat makléři nabídky pro vlastní termín prohlídky.

Údaje o nemovitosti

Cena
9.900.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Měsíční poplatky
2500 Kč/měs.
Odpady
Jímka
Elektřina
Ano
Plyn
Ne
Vodní vrt
65 m
Dokončení stavby
2014

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí