Adresa

U Špejcharu 71, Odolena Voda

Výměra

4+1, 102 m2

Pozemek

807 m2

Cena

6.990.000 Kč

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Dům před rekonstrukcí, kousek od Prahy

Zveme vás na prohlídku rodinného domu v Odolene vodě, který svým budoucím majitelům nabízí prostor o celkové výměře 102,45 m2 (4+1) ke kompletní rekonstrukci. Pokud by pro vás bylo pouze přízemí málo, můžete se vrhnout i do přestavby půdy, díky které se dostanete téměř na dvojnásobnou užitnou plochu. Dům stojí na rovinatém pozemku s plochou 807 m2. Velkou výhodou naší parcely je fakt, že se jedná o rohovou parcelu, takže ve svém budoucím bydlení budete mít maximum soukromí.

Dům je napojen na kanalizaci, elektřinu i vodovod. Bonusem je i dvanáctimetrová kopaná studna, která nabízí spoustu vody například na zalévání zahrady. Co se týče plynu, ten je k dispozici v příjezdové ulici. Topení je aktuálně řešeno kotlem na tuhá paliva, ve kterém můžete topit jak uhlím, tak peletami. Dům si prošel výměnou oken, za nová, plastová.

Na pozemku se dále nachází i menší stavba (dílna 46 m2) a prostorný skleník. Parkovat se dá jak na pozemku, tak i přímo před domem.

Poloha domu je kousek od místního hlavního náměstí a od všeho maloměstského života. Pár minut pěší chůze vás dovede do místního Malého a Velkého háje, kde můžete trávit většinu svého volného času procházkami a sportováním.

Máme zpracovanou technickou analýzu domu, kterou vám můžeme zaslat k prostudování aktuálního stavu nemovitosti. Pokud jsme vás tedy s naší nabídkou zaujali, neváhejte se ozvat pro další informace a termín prohlídky.

Cena
6.990.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Stav nemovitosti
Před rekonstrukcí
Druh stavby
Smíšená
Druh vlastnictví
Osobní
Odpady
Kanalizace
Městský vodovod
Ano
Plyn
V přístupové cestě

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí