Adresa

Hlavní 22, Dolany - Debrno

Výměra

Užitná 186 m² Celková 317 m² Pozemek 696 m²

Příslušenství

Garáž, sklad
zahradní domek,
terasa, zimní zaharda

Cena

9.990.000 Kč

Stav nabídky

Aktivní

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Atypický rodinný dům v Dolanech - Debrno

Hledáte opravdu výjimečné bydlení? Lákají vás nemovitosti, které mají vlastního “ducha“? Pak jste tu správně! Rádi bychom vám nabídli rodinný dům v Debrně, který nadchne každého fanouška atypické architektury.

Dům nabízí dispozici 4+1 s obytnou plochou 185,69 m2. Pokud bychom počítali celkovou plochu i s garáží (skladem), pak se bavíme o čísle 317,49 m2. Největší předností nemovitosti je obývací část, ve které je zřízeno podlahové topení, krásný nábytek, krb a šestimetrové stropy. Jedná se o velmi zajímavé místo, které je propojeno i s kuchyňskou linkou, jídelnou a pracovním koutem, které se vám bude zaručeně líbit.

Přes zimní zahradu, která je napojena na přilehlou skálu projdete do kompletně oddělené “ložnicové části“, která se svými třemi ložnicemi, šatnou a koupelnou nabídne dostatek soukromí každému obyvateli domu.

Kolem do kola nemovitosti se nabízí přes 500 m2 obezděné zahrady, která vám zajistí 100% soukromí v jakoukoliv denní hodinu.

Dům je napojen na internet, pevnou linku, elektřinu (220V, 380V), městský vodovod a má i vlastní čističku odpadních vod. Vytápění je na tuhá paliva (jednoduše by se vše dalo připojit na tepelné čerpadlo).

Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi atypickou nemovitost, doporučujeme si domluvit prohlídku s makléřem nemovitosti, abyste dokázali pocítit reálnou atmosféru. V případě zájmu se neváhejte ozvat na jeden z uvedených kontaktů.

Cena
9.990.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Druh stavby
Smíšený
Druh vlastnictví
Osobní
Odpady
ČOV
Městský vodovod
Ano
Garáž
Ano

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí