Adresa

Štěpánská 59, Praha 1

Byt

2+1 (53 m²)

Cena

9.490.000 Kč

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Byt v samotném srdci Prahy 

Láká vás bydlení v samotném srdci Prahy? Pokud ano, možná jste právě našli ideální nabídku. Na adrese Štěpánská 59, Praha 1 pro vás máme byt v 5. patře 2+1 o výměře 53 m2 + sklep.

Co se týče stavu domu, ten je ve téměř dokonalý. SVJ myslelo na budovu jak z venku, tak zevnitř. Díky citlivé rekonstrukci budovy se dokázalo zachovat původní kouzlo činžovního domu z 19. století. Velkou výhodou je, že se v budově nachází i výtah, kterým se pohodlně svezete do svého 5. podlaží.

Bytová jednotka je také po rekonstrukci, která probíhala cca 10 let zpátky. Nová elektřina, okna, koupelna, toaleta, dřevěné parkety, kuchyňská linka. V nedávné době probíhala instalace automatických stínidel do obou pokojů, generální úklid bytové jednotky, výměna koberce a výmalba celého bytu na bílo.

Poplatky SVJ vychází na 3.160 Kč + plyn 440 Kč a elektřina 840 Kč. V bytě je možné se napojit na internet od UPC/Vodafone. Byt je vytápěn ze společného plynové kotle pro celý dům, ohřev vody je pak řešen plynovým průtokovým ohřívačem vody. Orientace bytu je na jihozápad, výhled z bytu je do velmi klidného a prostorného vnitrobloku. Ti z vás, kteří mají oči jako jestřáb, zvládnout z bytu spatřit i Petřínskou rozhlednu.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat pro svůj termín prohlídky. Rád se s vámi na nemovitosti osobně setkám.

Cena
9.490.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Měsíční poplatky
4440 Kč
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Druh vlastnictví
Osobní
Orientace bytu
Jihozápad
Rekonstrukce
cca 10 let

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí