Adresa

Sazovická 492/7, 155 21 Praha-Zličín, Česko

Byt

3+kk (81,7 m²)
+ lodžie 26,1 m²
+ sklep cca 3 m²
+ garážové stání

Cena

9.490.000 Kč

Obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

Stav nabídky

REZERVACE

Naše zaměření bytu

Naše zaměření bytu

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Rodinný byt (3+kk) kousek od metra Zličín

Nově pro vás máme rodinný byt o užitné ploše 81,7 m2 + tři lodžie o celkové výměře 26,1 m2 + sklep (cca 3 m2) + garážové stání. Byt se nachází ve 2. patře budovy z roku 2014 a jak dům, tak i samotný byt působí velmi zachovalým dojmem. Je vidět, že za 8 let své existence se o obojí řádně pečovalo a věřím, že o to více se vám zde tak bude líbit.

Samotný byt je aktuálně vybaven vestavěnými skříněmi jak v ložnicích, tak na chodbě a v komoře. Nechybí ani vybavení v obývacím pokoji s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (myčka, trouba, indukční deska, digestoř, lednice, mikrovlnná trouba) stolem, pohovkou a televizní stěnou. Náklady na stěhování vás tak můžou vyjít téměř zadarmo, protože veškerý výše popsaný nábytek může zůstat v ceně.

Toaleta je samostatně oddělena od koupelny. Orientace bytové jednotky je na jih a východ a sever. Poplatky spojené s užíváním bytu jsou i v dnešní době velmi rozumné, vychází totiž na 4406 Kč/měs. + elektřina. 

Přímo u domu je příjemný a klidný vnitroblok. Přímo u domu je několik dětských hřišť, potraviny, nová základní škola nebo park. 100 metrů od domu je autobusová zastávka, která vás během dvou minut sveze na metro linky B – Zličín. V budoucnu by měl v cca 250 metrech od domu vyrůst nový vstup do metra pod názvem “Depo Zličín“. Cca 8 minut pěšky se nachází OC Metropole Zličín, o něco dále i HOMEPARK s obchody jako Tesco, Ikea, Jysk atp.

Pokud jsme vás s naší nabídkou zaujali, neváhejte se prosím ozvat makléři nabídky. Budeme se na vás těšit na osobní prohlídce nemovitosti.

Údaje z listu vlastnictví bytové jednotky

Cena
9.490.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Druh vlastnictví
Osobní
Orientace bytu
S, V, J
Plyn
Ne
Veřejný vodovod
Ano
Kanalizace
Ano
Elektřina
Ano
Internet
Ano
Poplatky
4406 Kč/měs. + elektřina

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí