Adresa

Nad Rokoskou 2415/2b, 182 00 Praha 8 - Libeň, Česko

Byt

4+kk (115 m²)
+ 2 balkony (26 m²)
+ parkovací stání
+ sklep

Stav nabídky

REZERVACE

Naše zaměření bytu

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Jedinečný byt na přelomu Libně a Troji

Na konci klidné a slepé ulice Nad Rokoskou se nachází bytový dům z roku 2005, který je zasazen do příjemné lokality plné zeleně a jiných krásných vil. 

Dům působí pořád velmi moderně a nabídne vše, co od něj můžete očekávat. Energeticky úsporné bydlení (PENB C) a bohaté příslušenství.

Tak jdeme na prohlídku. Vejdeme přes bezpečnostní dveře, schováme kabáty s botama do přilehlých vestavěných skříní a můžeme začít. 

Byt vznikl spojením dvou bytových jednotek 2+kk a tak je zde opravdu hodně prostoru, kam se vejde vše, co vás napadne. Začneme pravou stranou bytu, kde najdeme první koupelnu se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a prostorem na pračku. Sklo je posuvné, takže si můžete vybrat, jestli se zrovna chcete zakrýt ve sprše vy, nebo ho necháte v námi nafocené pozici. 

Naproti koupelně se nachází náš první pokoj, který sloužil jako dětský. Má dokonce i dvě postele, které jsou opravdu velmi zajímavě a prakticky řešené. Věřím, že vaši prcci budou nadšení. Samozřejmě nechybí ani pracovní stůl na domácí úkoly. 

Z dětského pokoje se vydáme do hlavní místnosti, kde budete trávit nejvíce času. Obývací pokoj má 41 m2 a je asi největší, který jsem kdy v bytě viděl. Je zde plně vybavená kuchyňská linka s troubou, myčkou, lednicí, mrazákem, bílou indukční deskou a dokonce i digestoří. Majitelka má ráda čisté linie a tak je zdejší kuchyňská linka opravdu nenápadná - navíc se dá kompletně zakrýt a zaujme podobu vestavěné skříně. Veškeré detaily o vychytávkách si pro vás nechám na prohlídku.  Samozřejmě se sem kromě kuchyně pohodlně vejdou také dvě pohovky, lenoška, knihovna a jídelní stůl. 

Obývací pokoj je mimo krásné zeleně obklopen také nemalým balkonem, na kterém budete rádi trávit volné rodinné chvíle. Výměra tohoto prvního balkonu je 20,26 m2 a je orientovaný na severovýchod. 

Vracíme se do bytu a razíme na druhou stranu. Začneme druhou koupelnou, která tentokrát nabídne i vanu a vedle i samostatnou toaletu. Mít v jednom bytě jak sprchový kout tak vanu je v dnešní době slušný luxus. 

Na proti tomuto zázemí je aktuálně průchozí pracovna/šatna/pokoj pro hosty, který je kompletně oddělitelný závěsem. Ničemu však nebrání v případě potřeby pokoj kompletně oddělit příčkou a vznikne tak kompletně samostatný pokoj. 

A je to tady. Vyvrcholení celého bytu. Master bedroom s komodou a šatní skříní přes celou ložnici. Okna na severozápad. 

Co by to bylo za master bedroom, kdyby k němu chyběl vlastní balkon (5,27 m2), kde si můžete užít západní slunko a třeba i příjemnou večeři. 

Tak a to bylo z bytu všechno. Teď jdeme na detaily. Okna jsou dřevěná s dvojskly. Po celém bytě jsou podhledy se zabudovanými kolejnicemi na záclony, závěsy a osvětlením. Každé okno disponuje automatickými vnitřními roletami. Celý byt je vybaven podlahovým vytápěním, které sem nebylo vůbec jednoduché dostat. V celém bytě se nachází jednolitá bílá podlaha, která je výborná na údržbu. Všechny dveře kromě vstupních jsou šoupací. Náklady na provoz bytu najdete na odkazu níže. 

K bytu samozřejmě náleží i sklep a 2 parkovací stání (za příplatek 400 tis. Kč/ks) v suterénu domu. V případě potřeby je možné si druhé parkovací stání pronajmout či přikoupit. 

Tak co na to říkáte? Také se vám byt líbí tak, jako mně? Pokud jsme vás naší nabídkou zaujali, neváhejte se mi ozvat pro individuální termín prohlídky. Budu se tu na vás těšit. 

Údaje z listu vlastnictví - bytové jednotky

Údaje z listu vlastnictví - sklep

Cena se stáním
13.990.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Druh vlastnictví
Osobní
Orientace bytu
V, S, Z
Plyn
Ano
Veřejný vodovod
Ano
Kanalizace
Ano
Elektřina
Ano
Internet
Ano
Vytápění
podlahové

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí