Adresa

Podolská 240, 295 01 Mnichovo Hradiště - Hněvousice, Česko

Výměry

Dispozice 4+1
obytná pl. 97 m²
zastavěná pl. 118 m²
chodník 40 m²
pozemek 560 m²

Cena

9.990.000 Kč

Obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

Stav

REZERVACE

Půdorys domu

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Útulný bungalov v Hněvousicích

Nově nabízíme rodinný dům v Hněvousicích o dispozici 4+1 na pozemku o výměře 560 m2. Dům je dřevostavba od RD Rýmařov, byl zkolaudován v roce 2019 a má energetický štítek B - velmi úsporný.

Zastavěnou plochu tvoří 118 m2, obytnou plochu 97 m2 a dále k domu náleží 40 m2 před domem (chodník). Součástí jsou 2 parkovací místa u domu a lze využít i sdílená parkovací stání přímo před domem, která jsou samozřejmě bezplatná. Dům má betonovou střechu, plastová okna s trojskly (s roletami a sítěmi proti hmyzu) a přivedené veškeré potřebné sítě - elektřina, voda, kanalizace, taktéž optický kabel a před domem se nachází plynová přípojka.

V celém domě je podlahové vytápění a obecně je dům velice úsporný, tudíž jsou náklady na provoz domu minimální. Je zde také příprava na elektronabíječku, FVE i rozvody na využití dešťové vody z retenční nádrže - vše zůstane kupujícím k dispozici.

Celý pozemek je oplocen pro zajištění dostatečného soukromí a všechny stěny mají zesílenou zvukovou izolaci. Dalšími výhodami domu jsou např. bezpečnostní vchodové dveře, hromosvod, připravená anténní tyč a téměř 100 m2 úložného prostoru na půdě.

Na zahradě najdete dřevěnou pergolu (25 m2) s transparentním zastřešením, která poskytuje dostatek prostoru i soukromí. Dále se zde nachází zahradní domek, dětské hřiště, retenční nádrž, zavlažování a dokonce i různé stromy, rostliny vysazené majiteli.

Bonusem domu je nakonec krb dělaný na zakázku, který celý dům příjemně zútulňuje.

Mnichovo Hradiště je rychle rozvíjející se město, které se pyšní svou kvalitou a bezpečností k žití. Dopravní dostupnost lokality je velmi dobrá, v blízkosti velkých měst (Mladá Boleslav, Liberec..) Samozřejmostí je i výborná občanská vybavenost (obchody, restaurace, sportovní areály..) Co se týče sousedství, vztahy mezi sousedy jsou nadstandardně dobré a nechybí ani společné akce.

Možnost převzít stávající hypotéku.

Pokud by vás zajímaly další informace, neváhejte se na nás obrátit. Pozemek je neoplocený a je možná prohlídka kdykoliv po své ose. Po předchozí dohodě je možná prohlídka i s makléřem.

Údaje z listů vlastnictví

Cena
9.990.000 Kč
Plyn
Přípojka Ano
Veřejný vodovod
Ano
Kanalizace
Ano
Elektřina
Ano

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí