Lokalita

Zruč nad Sázavou

Plocha

840 m2

Sítě

Elektřina, kanalizace,
voda, plyn

Cena

3.100.000 Kč

Stav nabídky

PRODÁNO

Prodej pozemku ve Zruči

Nově nabízíme stavební pozemek v ul. Čestínská (parcelní číslo 2386/75), Zruč nad Sázavou . Pozemek s výměrou 840 m2 se nachází na konci klidné ulice, kde již nebude pokračovat žádná další výstavba po dlouhou dobu. Místo tedy zaručuje klidné bydlení, které vás jen tak neomrzí.

Dle územního plánu obce je pozemek určen k bydlení v rodinných domech, s možností garáže, přístřešků atp. Maximálně si zde můžete postavit dvě nadzemní podlaží a podkroví (přízemí, 1. patro a půda). Koeficient zastavění pozemku včetně zpevněných ploch maximálně 0,4 (tj. 40 % plochy pozemku). Jednoduchým výpočtem tak vychází maximální zastavěnost 336 m2 (dům, garáž, příjezdová cesta).

Velkou výhodou jsou sítě, které jsou kompletně dotažené k okamžitému využití. Obecní voda, kanalizace, elektřina i plyn.

Zruč nad Sázavou je městem o 5000 obyvatelích, které nabízí všechny potřebné služby a obchody, které pro běžný život potřebujete. V případě potřeby je v pár minutách i dálnice D1, díky které se dostanete do 30 minut na hranici Prahy.

V případě zájmu se neváhejte ozvat makléři nabídky, pro zaslání dalších informací k pozemku. Pozemek je volně přístupný kdykoliv, můžete se tak zajet podívat hned, jak se Vám to bude hodit.

Cena
3.100.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Cena za metr čtvereční
3.690 Kč
Maximální zastavitelnost
40%
Maximální výška
2 podlaží + obytná půda
Poloha
Klidná část obce
Druh zástavby
Rodinné domy a další
Druh vlastnictví
Osobní
Výměra pozemku
840 m2
Stav nabídky
REZERVACE

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí