Prodej garážového stání 14 m²

Zbuzany, Středočeský kraj

Plocha stání: 14 m²

Nízké poplatky

Nabízíme ke koupi zabezpečené garážové stání ve Zbuzanech, ul. Lomená.

Pokud bydlíte v této skvělé lokalitě a dojíždíte autem, určitě oceníte pohodlné garážové stání. V zimě nemusíte řešit škrábání zazmrzlých oken, ani nepříznívé počasí které Vašemu autu určitě nijak neprospívá.

Svah při vjezdu i výjezdu z garáže je v zimě vyhřívaný, tudíž Vás nic nepřekvapí. Nevytvoří se tam žádná námraza, a vjezd i výjezd zvládnete s jistotou. 

Garáž je hlídaná externí firmou. Do prostorů se nedostanete bez speciální čipové karty. V případě že by se o to někdo pokusil, ihned vyjiždí security, která se o vše postará. 

Jedná se o nejširší garážové stání (cca 14 m2), které si můžete v této garáži pořídit. Je situováno i na šikovném místě, parkování Vám nebude dělat žádné potíže. Se stáním jsou spojeny nízké měsíční poplatky.

Zbuzany jsou velmi lukrativní lokalita, to dokazují ceny za posledních 12 měsíců. Za posledních pár let zde vylétly ceny až o 100%. Za tyto úspěchy Zbuzany vděčí pravdepodobně svým klidem, pohodou a skvělou dostupností do Prahy. Přes Ořech do pražských Řeporyjí to máte 3 minuty. Pokud byste potřebovali na metro, na nejblížší stanice Zličín, Stodůlky a Luka se dostanete do 10 minut.

V případě zájmu dokážeme nabídnout ještě jedno garážové stání, které je hned vedle. Dohromady cca 28 m2 parkovací plochy.

Pokud by Vám nějaká informace chyběla, neváhejte se mi ozvat a vše společně probereme.

+420 778 022 272

artem.saykin@re-max.cz

Kontakt

Chybí Vám zde nějaká informace? Chcete o nemovitosti vědět více?