Prodej domu v osobním vlastnictví 212 m²

Praha 5 - Stodůlky

PRODÁNO

Plocha domu: 212 m²

Plocha pozemku: 1026 m2

Rád bych vás pozval na prohlídku tohoto rodinného domu ve Stodůlkách. Dům se nachází v zástavbě jiných rodinných domů a vil. Kousek od domu najdete vše, co je k dnešnímu životu potřeba. Od obchodů, restaurací, městské hromadné dopravy až po lékárny, doktory, poštu a hlavně, přírodu. Stodůlecký centrální park má rozlohu 391 200 m2 a je jako dělaný na ježdění na kole, bruslení nebo procházky.

Co se týče domu samotného, má dvě bytové jednotky o dispozici 2+1 a je na vás, jak s domem naložíte. Momentálně jsou byty rozdělené, ale nic vám nebrání odstranit dveře a používat prostor jako jedno celé. Každý byt má svůj vlastní vchod. Celková plocha domu je 212 m2 a dispozici si můžete upravit až na 5+1.

Velkou výhodou je i to, že je celý dům podsklepený. V prostorech sklepu není vlhko, jsou tam okna a plocha tohoto sklepu je 64 m2. K domu náleží i garáž s automatickými vraty, do kterého zaparkujete i větší vozidlo. Parkovat další auta můžete i před garáží na pozemku, nebo přímo před domem kde je spousta místa pro všechny.

Pozemek má celkovou plochu 1026 m2 z čehož je zastavěná plocha domu cca 98 m2. Tudíž zbývá zahrada o velikosti 928 m2, na které se nachází i zahradní domek. Do této zahrady už nemusíte nic víc investovat, všechno je už hotové. Dovolím si říct, že je to i jedna z nejhezčích zahrad, kterou jsem viděl.

Pokud máte zájem o prohlídku domu, zavolejte mi a domluvíme se na termínu.

 

+420 778 022 272

artem.saykin@re-max.cz

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma!