Prodej domu v osobním vlastnictví 146 m²

Medonosy, Středočeský kraj

Plocha domu: 146 m²

Pozemek: 674 m²

Nově nabízíme tuto historickou dvoupodlažní stavbu v krásné oblasti Kokořínska.

Dům o celkové výměře cca 146 nabízí prostorný obývací pokoj – 25,1 m2 a velkorysou kuchyni o výměře 24,9 m2. Kuchyně je jako nová, včetně spotřebičů. Na prvním nadzemním podlaží se nachází i koupelna s vanou, toaletou a umyvadlem. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází další 4 pokoje, 2 toalety a 2 sprchové kouty + balkón s krásným výhledem. Dostanete se i do podkroví, které můžete využít také jako úložné prostory.

K domu náleží také původní stodola, která je k domu přistavena. V přístavbě můžete parkovat, skládat harampádí nebo kutit. Co s ní uděláte, je jen na vás.

Dům má vlastní studnu, nyní ale obec chystá i vodovodní řád. Vytápění el. kotlem, ohřev vody boilerem. Vše se prodává včetně vybavení.

Hned vedle domu je zastávka MHD. Mělník je od obce Medonosy cca 15 minut autem. Všude kolem Medonos je přírody i pro ty nejnáročnější opravdu dostatek. Proto je dům vhodný jak pro trvalé bydlení, tak i rekreační.

Celý dům je vzhledem k jeho věku ve skvělém stavu a věřím, že vás atmosféra místa, domu i okolní přírody nadchne stejně jako mě. Budu se na vás těšit na prohlídce nemovitosti.

 

+420 778 022 272

artem.saykin@re-max.cz

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma!