Prodej domu v krásné obci

Sedlec-Prčice, Středočeský kraj

Obytná plocha domu: 233 m2

Parcela: 1306 m²

Nově nabízíme velkolepý rodinný dům o 3 podlažích v Sedleci-Prčice. Každé patro má cca 90 m2 a jedná se vždy o kompletně oddělenou jednotku. Můžete se tedy nastěhovat jako veliká rodina, rozdělit si byty a bydlet. Přitom o sobě vůbec nebudete ani vědět.

Dům si v posledních 3-5 letech prošel nákladnými rekonstrukcemi hlavně z exteriéru a v přízemí. Je zde nová střecha, zateplení, fasáda, plastová okna a kompletně předělané již zmiňované 1. nadzemní podlaží (i s podlahovým výtápěním). Právě v nejníže umístěné jednotce se ještě do nedávna nacházela dětská skupina, k čemuž je také přizpůsobena. Každopádně s jednoduchými úpravami, na které je již byt předpřipravený se může jednat o velmi prostorné 2+kk o 72 m2.

2. a 3. nadzemní podlaží se ještě do nedávna pronajímalo, proto se v bytech dají najít lehké nedostatky. Nejedná se ale o žádné milionové investice, jsou to krásně prostorné, prosvětlené byty o dispozici 3+1, kdy každý z nich má 80 m2. Poslední byt má navíc přímo v bytě přístup na půdu, kde může pod novou střechou vzniknout další obytný prostor.

Celková plocha domu i s balkony, terasami a schodištěm je 292,55 m2. Čistě plocha bytů bez teras a balkonů je 233,1 m2.

Pozemek má celkem 1306 m2, z čehož tvoří 1182 m2 čistě zahrada. Oddělitelná parcela, o které mluvím ve videu má 421 m2 a nemusí být součástí prodeje, protože má vlastní přístupovou cestu z druhé strany. Cena s menším pozemkem k domu je tedy po domluvě.

Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem. Dům je napojený na vodovodní řád, kanalizaci, plyn a elektřinu. Studna na pozemku není.

Na lokalitě nejvíce oceníte tu nejpotřebnější občanskou vybavenost, která je k dispozici přímo v obci. Dále pak hlavně přírodu, které je v okolí až až! Dobrým příkladem je Monínec, který je od obce vzdálený 2,5 kilometru.

Pokud vás naše nemovitost zaujala, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vás domem osobně provedeme.

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

Cena nemovitosti je 9.990.000,- Kč