Prodej domu v krásné lokalite

Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj

Obytná plocha domu: 224 m2

Pozemek: 1041 m²

Nově nabízíme tuto kompletně zrekonstruovanou roubenku v krásné zámecké části Mnichova Hradiště, která je přizpůsobena k trvalému bydlení. Roubenka si prošla před 10 lety kompletními rekonstrukcemi, kdy se povedlo zachovat původní roubené prvky a k tomu přidat i moderní bydlení na patře.

Celkem naše roubenka nabízí dispozici 5+kk o výměře 224 m2. Je zde více možností, které budou vyhovovat potřebám všech budoucích majitelů. Pokud budete chtít, v přízemí si můžete jednu část domu kompletně uzavřít a užívat “byt“ o dispozici 2+kk a ve zbytku vám zbyde prostorné 3+kk.

V domě se topí novým plynovým kotlem, případně si můžete přitopit i kamny, které dokážou vytopit většinu obytné plochy. Dům je napojený na vodovodní řád, plynovod a elektřinu.

K naší nemovitosti patří také vkusně upravená zahrada, která čítá celkem 1041 m2. Prošla si nákladnými úpravami, kdy se předělávala příjezdová cesta, vrata, oplocení i samotný terén.

Mnichovo Hradiště je krásné město ležící v okrese Mladé Boleslavi a nabízí Vám vše, co ke svému rodinnému životu potřebujete. Asi ani není třeba zmiňovat veškerou občanskou vybavenost, která tu je, ale to nejdůležitější je klid a příroda, které je v bezprostřední blízkosti. Kdo se dnes může pochlubit, že bydlí na hranici Českého ráje?

Pokud sháníte netradiční domov na kouzelném místě, neváhejte se nám ozvat. Rádi vás nemovitostí osobně provedeme.

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

Cena domu je 8.590.000,- CZK

vč. poplatků za služby RE/MAX