Prodej domu v osobním vlastnictví

Jesenice-Zdiměřice, Středočeský kraj

16.000.000,-

Celková plocha domu: 303 m²

Pozemek: 1080 m²

Nově nabízíme tento krásný dům na Praze-západ v části Jesenice-Zdiměřice. Dům o celkové ploše 303 m2, dispozicí 5+kk a se svou parcelou 1080 m2 vaší rodině nabídne vše, co potřebujete. Zastavěná plocha domu je 258 m2, plocha sklípku je 45 m2. Celková plocha zahrady tak vychází na 777 m2.

Dominantou domu je určitě obývací pokoj, kde ve finále strávíte většinu svého volného času s rodinou a přáteli. Do tohoto prostoru se vešel velký kuchyňský kout s kvalitními spotřebiči (Miele) s vlastní “špajzkou“, krb s posezením, i jídelní kout. Díky velkým oknům je tento prostor navíc skvěle prosvětlený.

V domě je vše opravdu praktické. Je zde technická místnost, vinný sklípek, dvougaráž s průchodem přímo do domu, sauna před dokončením, i prádelna. Navíc, pokud je Vám 5+kk málo, na půdě je ještě 90 m2 nevyužitého prostoru, ze kterého uděláte minimálně ještě dva velké pokoje.

Zdiměřice jsou skvělé díky své poloze. V Jesenici najdete veškerou občanskou vybavenost jako je například pošta, supermarkety, restaurace, úřady atp. Zastávka autobusu se od domu nachází pár minut pěšky. Z této zastávky se autobusem dostanete na metro C – Opatov během 10 minut. Pražský okruh se nachází 5 minut jíždy od domu.

Pokud vás dům zaujal, neváhejte se mi ozvat. Prohlídky děláme i v tomto složitějším období, za dodržování všech možných hygienických podmínek.

Energetický štítek zatím není dostupný, proto uvádíme energetickou třídu G.

+420 778 022 272

artem.saykin@re-max.cz

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma!