Prodej domu 4+1 v Poděbradech

Středočeský kraj

PRODÁNO

Obytná plocha domu: 174 m2

Parcela: 752 m²

Nově nabízíme rodinný dům o dispozici 4+1 v Poděbradech. Jedná se o kompletně zrekonstruovanou třípodlažní budovu, která vám nabídne vše, co pro život potřebujete.

Přízemí o výměře 47,79 m2 + garáž 27,55 m2 nabízí spoustu úložných prostor, technické zázemí, zimní zahradu, dílnu a prádelnu.

1. Patro ve své ploše 58,9 m2 + balkon 5,91 m2 + terasa 22,8 m2 nabízí propojený obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, šatnu, toaletu a předsíň.

2. Patro je pak šikovně určeno jako “odpočívací“, kde najdete pouze ložnice a jednu velkou koupelnu. Výměra tohoto patra je 66,8 m2 + balkon 5,91 m2.

Celková výměra domu je tedy 174,49 m2 bez balkónů, terasy a garáže. Se vším všudy je to pak 236,66 m2. Zahrada má 654 m2.

Celek si před pár lety prošel kompletními a nákladnými rekonstrukcemi. Majitelé tyto rekonstrukce řešili pro sebe, proto se nikde nešetřilo.

Dům je napojen na kanalizaci, plynovod, vlastní studnu a elektřinu. Na obecní vodovod je také možno se připojit – vše je připraveno. Vytápění je plynovým kotlem. V koupelnách, jídelně a kuchyni jsou el. vyhřívané podlahy. V domě je nový bojler na ohřev vody. Měsíční poplatky za služby vycházejí pak na cca 4300Kč.

Co se týče lokality, Poděbrady asi budete znát. Je zde spousta přírody i kulturního vyžití. V blízkosti se nachází supermarkety, pošta, lékárna, spousta lázní a dalšího. Zkrátka tato nabídka má vše, co k životu potřebujete.

Pokud vás dům zaujal, neváhejte se ozvat. Rád vás nemovitostí provedu.

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma!