Adresa

Rostovská 2a,
Praha 10

Byt

Plocha 184 m² Terasa 20 m²

Příslušenství

sklep 3 m²

Cena

21.600.000 Kč

Stav nabídky

PRODÁNO

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Luxusní byt ve Vršovicích

Zveme vás na prohlídku krásného bytu o dispozici 4+kk (5+kk) o celkové výměře 204 m2. Co je součástí kupní ceny? Byt a jeho vestavěná výbava, sklep (3,16 m2), podíly na pozemcích a společných prostorech domu (chodby, kočárkárna aj. prostory). Garážové stání je k dispozici také, v sousední budově. 

Byt se nachází v cihlové stavbě z roku 2008 a rozplývá se po celém posledním patře bytového domu. Přímo před bytem se nachází výtah, který staví v 6. patře jen kvůli naší bytové jednotce. 

Byt je šikovně řešený a nabízí dispozici až 5+kk, tudíž se nemusíte bát, že by na někoho nezbyl vlastní pokoj. V bytě je koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Příjemným bonusem je pak další samostatné WC u obývacího pokoje.

Další zajímavé fakty o naší nabídce: topení je řešeno plynovým kotlem do konvektorů v podlaze, v koupelně je podlahové topení, každá místnost má své vlastní ovládání teploty, v obývacím pokoji se nachází funkční krb, automatická stínidla na jižní stranu, spousta úložných prostor ve vestavěných skříních.

Hlavní výhodou bytu je skvělá poloha. Nachází se pouze 50 m od parku Grébovka, kde zažijete ty nejlepší procházky, venčení nebo sportování. Byt se nachází přesně mezi dvěmi zastávkami tramvaje, takže se z místa pohodlně dostanete kam budete potřebovat. Vzhledem k tomu, že se jedná o širší centrum Prahy, v lokalitě samozřejmě nic z občanské vybavenosti nechybí. 

Cena
21.600.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Energetická náročnost budovy
C
Rok kolaudace
2008
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Druh stavby
Cihla
Druh vlastnictví
Osobní
Počet bytů v domě
16

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí