Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví 116 m²

Praha 4 - Modřany

PRODÁNO

Plocha: 108 m²

Balkon: 8 m2

Nově nabízíme byt 4+kk o výměře 108 m2, který se nachází ve 4. patře novostavby z roku 2017. Jedná se o celkem devíti podlažní bytový dům postavený společností SKANSKA. Bavíme se tedy o velmi kvalitní stavbě se spoustou výhod.

Náš byt má 4 velmi prosvětlené pokoje, které nabízí soukromí pro každého člena rodiny. Součástí je prostorný obývací pokoj s dostatečně velikou kuchyňskou linkou a vstupem na 8 m2 balkón, tři ložnice, dvě koupelny, prostorná předsíň a komora. K bytu náleží parkovací stání a sklep, které se nachází v suterénu domu.

V domě je i kočárkárna (kolárna) a jedna společná terasa pro všechny vlastníky jednotek v nemovitosti. Po rezervaci terasy si zde tak můžete užít i soukromou akci s rodinou a přáteli.

Stav bytu je jako nový, a tak se nemusíte bát dalších investic. Stačí se nastěhovat a můžete si užívat skvělého bydlení další dlouhá léta. Navíc v Modřanech se ani nemusíte bát o občanskou vybavenost, která je naprosto jedinečná. Ve 200 metrech narazíte hned na 3 dětská hřiště, venkovní posilovnu, potraviny, autobusovou zastávku a spoustu dalšího.

Když si budete chtít udělat i příjemný výlet, v blízkosti domu narazíte na 31 km dlouhou trasu, kde se zvládnout vyřádit i ti nejnáročnější. Po cestě skrz celou Prahu narazíte i na spoustu restaurací, stánků a sportovních hřišť.

Pokud jsme vás naší nabídkou zaujali, neváhejte se ozvat na jeden z uvedených kontaktů. Rádi vás nemovitostí osobně provedeme.

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

Plán bytu