Adresa

Hlubočepská 1113/33f, Praha 5 - Hlubočepy

Byt

87 m²

Sklep

2x

Garážové stání

1x

Cena

PRODÁNO

Rád bych vás pozval na prohlídku bytu 3+kk v “novostavbě“, který se nachází v pražských Hlubočepech. Byt je v příjemném bytovém komplexu, který má vlastní vymezenou zahradu k užívání pro všechny vlastníky. V této zahradě je spousta vzrostlé zeleně, dětských hřišť a venkovních posezení.

Náš byt s výměrou 87 m2, dvěma sklepy a jedním garážovým stáním nabídne vaší rodině vše, co budete potřebovat. Naše nabídka je výborná kombinace lokality, prostoru a kvality. Kde jinde najdete krásný byt v moderní budově se dvěma sklepy, obklopený zelení a ze kterého se dostanete během 3 minut pomocí MHD na Smíchovské nádraží?

Výhodou bytu je šikovná neprůchozí dispozice, se spoustou oken a s výhledem do třech světových stran. Byt disponuje vlastní prádelnou, oddělenou toaletou od koupelny, opravdu prostorným obývacím pokojem s kuchyňskou linkou a dvěmi dalšími ložnicemi.

Bonusem lokality je skvělé spojení s Prahou. V dochozí vzdálenosti od domu se nachází vlaková zastávka Praha – Hlubočepy, ze které to máte na Smíchovské nádraží pouhé 3 minuty. Autem tato cesta trvá 8 minut. Co se týče přírody, Hlubočepy jsou jednou z nejzelenějších pražských částí vůbec. Bavíme se o lokalitě, která má v přímém spojení Prokopské údolí, které vám dokáže nabídnout spoustu rozmanitých výletů.

Pokud jsme vás s naší nabídkou zaujali, neváhejte se nám ozvat na jednom z uvedených kontaktů. Rádi se s vámi na nemovitosti osobně potkáme.

Cena
9.990.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Energetická náročnost budovy
C
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Druh stavby
Skeletová
Druh vlastnictví
Osobní
Počet bytů v projektu
72

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí