Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví 78 m²

Praha 4 - Kunratice

PRODÁNO

Plocha: 71 m²

Terasa: 7 m2

+ sklep: 4 m2

Jedinečný byt v pražských Kunraticích

Jestli hledáte něco, co je blízko k přírodě, nákupům i k MHD, právě jste to našli!

Jedná se o byt v předposledním patře pěti podlažního domu s dispozicí 3+kk. Celková výměra bytu je 78 m2 (včetně lodžie). Příjemným bonusem k bytu je i sklep, který má cca 4-5 m2.

Jak jsem popisoval ve videu, jedná se o velmi příjemnou dispozici, kdy není nic průchozího, obývací prostor je příjemně oddělený od ložnic a WC s koupelnou je také zvlášť. To, co opravdu oceníte, je orientace ložnic na severovýchodní stranu a velmi světlý obývací pokoj díky jihozápadní poloze.

Sedmi metrový balkón, který k bytu náleží, je kompletně soukromý a bezpečný, díky jeho vyššímu zábradlí. Můžete si tedy užívat kompletního klidu a pohody.

Poplatky jsou k bytu nízké, jedná se o cca 3000,- Kč/měs. Dům je z roku 1997 a má i vlastní kočárkárnu, kolárnu a je navíc kompletně bezbariérový. SVJ je opravdu fungující i s bez dlužným stavem.

V okolí máme kromě již zmiňovaného Kunratického lesa, metra C-Chodov, BUS zastávky a OC Westfield Chodov také lékárnu, všechny možné stupně škol, sport bary, kavárny a restaurace.

Sám osobně si myslím, že se jedná o velmi jedinečný byt, který se na trhu neohřeje dlouho. Pokud jste tedy měli to štěstí a na byt jste právě narazili, přijďte se podívat na prohlídku. Rád Vám poskytnu podrobnější informace.

.

+420 778 022 272

artem.saykin@re-max.cz

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma!