Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 66 m2

Praha 3 - Žižkov

PRODÁNO

Plocha: 66 m²

+ lodžie: 6,2 m2

+ sklep 3,1 m2

Nově pro vás máme byt 3+1 o výměře 66 m2 + 6,2 m2 lodžie + 3,1 m2 sklep v krásné části Žižkova, ze které to máte všude blízko. V dochozí vzdálenosti jsou vám k dispozici skvělé restaurace, zastávky MHD, školky i školy a Malešický les.

Byt se nachází v ulici panelových domů, která se v roce 2008 kompletně rekonstruovala městskou částí Prahy 3 za 300 milionů korun. Každý dům si tak prošel důkladnými rekonstrukcemi vnitřních prostorů, výtahů, oken, zateplením fasády, novou střechou apod.

Samotná bytová jednotka je také ve velmi udržovaném stavu a je perfektně dispozičně řešena. To nejdůležitější, jako je oddělená toaleta od koupelny a kuchyň od obývacího pokoje byt samozřejmě splňuje. Velkým bonusem je velké okno v každé místnosti (vyjma koupeny a toalety), která zajišťují spoustu světla tam, kde je to potřeba. Orientace bytu je na jihozápad.

Poplatky spojené s užíváním bytu za fond oprav, teplo, voda, společné prostory a další 3900 Kč + elektřina cca 450 Kč + plyn 210 Kč.

Byt na Žižkově vždy byl, je a bude dobrou investicí. Pokud jsme vás naší nabídkou zaujali, neváhejte se nám ozvat. Rádi se s vámi potkáme na prohlídce.

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

Plán bytu