Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví 43 m²

Praha 5 - Stodůlky

Plocha: 43 m²

+ komora: 5,3 m2

+ sklep: 1,9 m2

Rád bych Vás pozval na prohlídku tohoto skvěle položeného bytu 2+kk (43 m2) v ulici Kettnerova na pražských Stodůlkách.

Byt se nachází v 9. patře plně opravené – revitalizované - zrekonstruované budovy. Upřímně, sám jsem nikdy nezažil panelový dům, v tak skvělém stavu. Je tu naprosto vše nové, v podstatě je to novostavba. Nová střecha, zateplení, stoupačky, 2 nové výtahy, vstupní dveře do domu i s domácím telefonem, nové chodby a plastová okna i s venkovními roletami!

Sám byt má již zrekonstruované jádro, skoro nepoužívanou kuchyňskou linku, a kromě obývacího pokoje je v bytě i vyměněná podlaha. Pokud máte spoustu harampádí a potřebujete úložné prostory, k bytové jednotce patří také komora na patře o velikosti 5,3 m2, i sklep v 1. podzemním podlaží o klasické výměře 1,9 m2. Takže se nemusíte bát, že se nevejdete.

Můžete přijet, na prohlídce se rozhodnout a rovnou bydlet! Žádné další investice nejsou potřeba.

Navíc se byt nachází přibližně 2 minuty chůze od metra Luka a od nově postaveného nájemního domu Luka Living, ve kterém se nachází naprosto všechno. Restaurace, supermarkety, lékárna, banky, květinářství, pojišťovna atp. Zároveň když půjdete o další dvě minuty dále, dostanete se do Centrálního parku Prahy 13, který je snad největší a dle mého úsudku i jeden z nejlepších parků v Praze...

Máte zájem o prohlídku? Ozvěte se mi!

PENB (B) je ještě z dob před rekonstrukcí panelového domu. Během budoucích týdnů bude dodělaný štítek nový a tipuji, že se nám to zvládne posunout až do energetické třídy A.

+420 778 022 272

artem.saykin@re-max.cz

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma!