Prodej 3 stavebních parcel

Statenice - Středočeský kraj

PRODÁNO

Možnost zastavení: 25 %

Výška možné stavby: 2 NP + krov

Nově nabízíme stavební parcely č. 135/7, 135/8 a 135/9 v katastrálním území Statenice, které si prostě zamilujete. Jedná se o velmi klidné místo, které je lehce vyvýšené od okolní zástavby. Z vašeho budoucího bydlení tak budete mít krásné výhledy do okolní přírody.

Parcely jsou mírně svažité, zasíťované a velmi rozlehlé. Jejich výměry jsou od 1393 m2 až po 1419 m2. V případě potřeby většího bydlení se pro Vás může jednat o ideální řešení. Navíc jsou pozemky napojeny na obecní komunikaci, takže při případném řešení financování nebude problém.

Samotná obec sousedí s Tuchoměřicemi, Horoměřicemi a o kousek dále se nachází i pražská část Nebušice. Dostupnost do Prahy je tedy opravdu skvělá. Základní občanská vybavenost jako je pošta, MHD, restaurace, obecní úřad, potraviny a jiné v obci také nechybí.

Pokud vás zajímá výstavba svého vlastního bydlení, neváhejte se nám ozvat. Rádi Vám zašleme podrobnější informace. V případě, že se chcete na pozemky zajet  sami podívat, nachází se v ul. U Kopanského Mlýna, Statenice. 

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

1. parcela 1407 m2 - rezervováno

2. parcela 1419 m2 - rezervováno

3. parcela 1393 m2 - rezervováno

Fotografie celku