Lokalita

Černolice, Praha-západ

Plocha

1853 m²

Sítě

Vodovod, kanalizace, elektřina

Cena

6.990.000 Kč

Stav nabídky

PRODÁNO

Jediná stavební parcela v ulici - Černolice

Nově pro vás máme pozemek o celkové výměře 1853 m2, který se nachází na konci zástavby rodinných domů. V okolí je množství vzrostlé zeleně, rybník a obecní park. Pozemek je rozdělený na 2 parcely. Parcela 60/1 o výměře 1045 m2 je vedená jako stavební, parcela č. 60/14 je vedena jako zeleň.

Stavební parcelu má zastavitelnost 30 % do výšky 8,5 m. Územním plánem je povoleno postavit přízemí + obytnou půdu a zbytek můžete využívat jako zahradu.

Co se týče sítí, kanalizace se nachází v ul. Hlavní (cca 50 m), vodovod se nachází přímo v ulici (cca 30 m) a elektřina se nachází v ul. Úzká (cca 50 m). Plyn v obci přiveden není. Obec ani dodavatel elektřiny (ČEZ) s napojením problém nemají.

Černolice jsou příjemnou obcí umístěnou v několika minutách jízdy od dálnice D4, takže spojení s Prahou je velmi dobré. Velkou výhodou je spousta přírody, kterou jsou Černolice doslova obklopeny. Jsou zde i známé Černolické skály, nebo Rozhledna Červená Hlína.

Pozemek je volně přístupný kdykoliv, nachází se v ulici Za Parkem. Pokud máte zájem o více informací, neváhejte se nám ozvat, a domluvit si prohlídku, anebo si vyžádat odkaz na google disk, kde pro Vás máme shromážděné veškeré potřebné informace.

Cena
PRODÁNO
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Cena za metr čtvereční
3.772 Kč
Maximální zastavitelnost
30%
Maximální výška
Přízemí + obytná půda
Poloha
Klidná část obce
Druh zástavby
Rodinné domy
Druh vlastnictví
Osobní
Výměra pozemku
1853 m2
Stav nabídky
PRODÁNO

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí