Adresa

Freyova 983/25, 19000 Praha 9 - Vysočany, Česko

Parametry

1+kk 22 m2 (byt)
1+kk 22 m2 (ateliér, brzy také jako byt)

Cena

4.490.000 Kč za každý byt

Obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

Stav nabídky

Aktivní

Naše zaměření bytů (oba jsou stejné)

Naše zaměření bytů (oba jsou stejné)

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Dva byty 1+kk v rezidenci Eliška

Nově nabízíme dvě bytové jednotky 1+kk (koupit si můžete jak obě najednou tak jen jednu) v rezidenci Eliška, které vám mohou být skvělou investiční příležitostí. Jak na dlouhodobý, tak na krátkodobý pronájem, který se zde úspěšně posledních pár let provozoval. V budově je navíc 24 hodinová recepce, která je k tomu také vhodná. 

Každá z jednotek má 22 m2 a jedna je orientovaná na sever, druhá na jih. Obě jednotky jsou umístěné v 11. podlaží bytového domu z roku 2013. Každá z bytový jednotek se nachází na konci chodby domu, tzn. nedají se propojit, jsou kompletně oddělené.

Obě jednotky jsou vybavené předsíní, koupelnou se sprchovým koutem a hlavní místností s kuchyňskou linkou, která má k dispozici velké okno a pěkných 15 m2.

Hlavní výhodou rezidence je její poloha. Metro linky B – Vysočanská se totiž nachází pouhých 300 metrů od domu. Na Vysočanské také najdete skvělé spojení městské autobusové dopravy díky linkám č. 177, 195, 183, 136, 182, 152, 372, 913, 151. Hned vedle se také nachází OC Fénix, OC Harfa s plno restauracemi, službami nebo obchody.

Přímo u domu se můžete napojit i na parádní cyklostrasu A26, ze které se nabízí projížďka až do pražských Holešovic, nebo Horních Počernic. Pokud byste byli jo cyklisti, pak se můžete cyklotrasou EV4 vydat přes celou republiku až do Chebu nebo na druhou stranu do Ostravy.

V případě zájmu se mi neváhejte ozvat pro další informace, případně prohlídku.

Aktuálně je jedna jednotka stále evidovaná jako nebytový prostor, součástí koupě může být v aktuálním stavu, nebo budoucím (do pár týdnů jako byt)

Údaje o druhé bytové jednotce

Cena
4.490.000 Kč + 4.490.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Stav nemovitosti
Dobrý
Druh vlastnictví
Osobní
Orientace bytů
Sever a Jih

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí