Lokalita

okres Tachov, Plzeňský kraj, Česko

Plocha

490 m²

Sítě

Elektřina, vodovod, kanalizace

Cena

2600 Kč/m²

Obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

Parádní stavební parcela s výhledem

Rádi bychom vám nabídli stavební parcelu v klidné části Tachova, v ulici Na Třešňovce. Celá tato část je vyvýšená nad okolí, a tak pokud máte rádi výhledy, tohle pro vás bude to pravé. Samozřejmě díky tomu je pozemek lehce svažitý, ale na místě se můžete rovnou inspirovat sousedy, jak se s terénem poprali. Vzniknout tak může i plnohodnotná rovinatá zahrada.

Co si zde můžete postavit?

Dle územního plánu Tachova se jedná o plochu pro bydlení v rodinných domech, s maximální zastavitelností 60 %. Maximální podlažnost je přízemí, patro a půda. Minimální plocha ozelenění je 20 %. Co se týče inženýrských sítí, hned na hranici pozemku jsou dostupné kanalizace, obecní vodovod a samozřejmě i elektřina.

Tachov se nachází pouhých 11 kilometrů od německých hranic. Pokud tedy potřebujete dojíždět do zahraničí, lokalita pro vás bude perfektní. Navíc v Tachově najdete veškeré obchody a služby, které můžete k životu potřebovat. Nechybí supermarkety, obchodní centrum, sportovní střediska, pošty, lékárny, školky, školy i gymnázium. V okolí je samozřejmě i spousta zeleně, kterou můžete využít k nekonečným výletům či procházkám.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře nabídky. Pozemek je neoplocený, tzn. prohlídka je případně možná po své ose kdykoliv.

Cena
1.274.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Poloha
Klidná část obce
Druh zástavby
Rodinné domy
Druh vlastnictví
Osobní
Výměra pozemku
490 m²
Kanalizace
Ano
Plyn
Ne
Elektřina
Ano
Vodovod
Ano

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí