Adresa

Točník 104, 267 51 Točník, Česko

Výměry

Dispozice 4+kk
Výměra 115 m²
Zahrada 169 m²

Příslušenství

Parkování pro dvě auta
předzahrádka

Cena

8.990.000 Kč

Naše zaměření domu

Naše zaměření domu

Krásný dům v Točníku

Nově nabízíme vkusně zařízený řadový rodinný dům o dispozici 4+kk a výměrou 110 m2. Dům se nachází v nově části obce Točník, která se nazývá Točnický Dvůr.

Dům byl postaven v roce 2022 a tak si zde budete připadat, jako v úplně nové nemovitosti. Naše nabídka působí velmi vzdušně, se spoustou přirozeného světla. Téměř přes celé přízemí je rozprostřen obývací pokoj s kuchyňským koutem a výstupem na předzahrádku s výměrou 169 m2. Dále je v přízemí technická místnost a koupelna s toaletou.

V patře pak najdete tři prostorné ložnice a koupelnu s další toaletou. Každá místnost zvládne pojmout velké množství skříní, takže se nemusíte obávat toho, že byste se svými věcmi neměli kam vejít.

Nemovitost je napojena na kanalizaci, vodovod a elektřinu. Podlahové vytápění je poháněno elektrokotlem, ohřev vody zase bojlerem. Velkou výhodou je možnost vytápění přes kamna na tuhá paliva, která se nachází v obývacím pokoji. Přes zimu tak díky tomuto alternativnímu vytápění zvládnete ušetřit spoustu peněz. Po domu jsou instalovány rozvody klimatizace ve všech místnostech a elektrické rolety na jižní straně domu.

Točník je malebná obec kousek od známějšího Žebráku, který nabídne veškerou občanskou vybavenost. Drobné nákupy a občerstvení zvládnete vyřídit přímo v Točníku, ty náročnější potřeby včetně škol a školek vyřídíte v Žebráku. Do Berouna je to od domu 12 minut, do Prahy to je po té samé dálnici 23 minut.

Pokud jsme vás naší nabídkou zaujali, neváhejte se obrátit na makléře nabídky. Budeme se na vás těšit na individuálním termínu prohlídky.

Údaje z listu vlastnictví jednotky

Cena
8.990.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Druh stavby
Cihla
Druh vlastnictví
Osobní
Kanalizace
Ano
Městský vodovod
Ano
Studna
Není

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí