Lokalita

Praha - Řeporyje

Plocha

653 m²

Sítě

Elektřina, vodovod, kanalizace, plyn

Stav

Aktivní

Stavební parcela na okraji Prahy

Sháníte pozemek, který vám všichni známi budou závidět? S výhledem do zeleně? Jeden takový tu máme. Jeho celková plocha je 653 m2, přiléhá k zástavbě rodinných domů a nabízí velmi klidné zázemí.

V Řeporyjích jsou všechny inženýrské sítě – plyn, kanalizace, vodovod i elektřina. Dle informací od jednotlivých dodavatelů, s kapacitami by aktuálně neměl být problém, proto je rychlé zřízení stavebního povolení velmi pravděpodobné.

No a co zde můžete postavit? Nesmíte se samozřejmě velmi lišit od okolní zástavby, ale dle sousedních budov se můžeme bavit o zastavitelnosti 30 % s dvěmi nadzemními podlažími a rovnou střechou.

Parcela je napojena na obecní komunikaci. Na začátku pozemku stojí zkolaudovaný domek o dvou místnostech, který je v dobrém stavu, je součástí prodeje a je pronajatý. Na místě může samozřejmě zůstat, ale nemusí. Záleží na vás, budoucích majitelích.

Pražské Řeporyje jsou skvělou lokalitou, napojenou na Stodůlky, kde najdete jak všechny potřebné služby, tak metro, supermarkety, hobbymarkety, spoustu parků a další. Kousek od pozemku se nachází Řeporyjské náměstí, na kterém najdete výborné restaurace, novou pekárnu, nebo autobusové a vlakové spojení s okolím. Prostě vše, co budete pro dobré bydlení potřebovat.

Pokud byste chtěli k pozemku více informací, případně proihlídku, neváhejte se nám ozvat. Budeme se na vás těšit.

Cena
12.490.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Poloha
Klidná část obce
Druh zástavby
Rodinné domy
Druh vlastnictví
Osobní
Výměra pozemku
653 m2

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí