Lokalita

Pchery, okres Kladno, Středočeský kraj, Česko

Plocha

46 945 m²

Sítě

V obci elektřina, vodovod, kanalizace, plyn

Cena

1350 Kč/m²

Stavební parcela v Chýni

Nově nabízíme (nezasíťované) pozemky o celkové výměře 46 945 m2, které jsou z většiny vedeny jako stavební. Nachází se přímo u aktuální pcherské zástavby. Dle územně plánovací informace je na pozemcích možné postavit jako hlavní využití: bydlení v rodinných domech – venkovské. Na vyžádání vám rádi zašleme aktuální územně plánovací informaci, která byla vypracována místně příslušným stavebním úřadem.

Přípustné využití pozemků je: stavby pro rodinné bydlení s užitkovými zahradami, stavby pro obchod, veřejné stravování, zahradnictví, služby pro drobnou výrobu sloužící pro obsluhu území, stavby pro kulturu, školství, zdravotnictví a sociální péči, stavby pro dočasné ubytování, stavby pro sport, izolační zeleň, veřejná zeleň, parky, zahradní bazény.

Podmínky prostorového uspořádání: Zastavěná plocha nepřesáhne 50% zastavěného stavebního pozemku, velikost stavebních pozemků nebude menší než 600m2, stavby nepřesáhnou dvě nadzemní podlaží s podkrovím bez půdní nadezdívky, Zástavba rodinných domů bude provedena samostatně stojícími domy.

Odkaz na územní plán obce: https://www.obecpchery.cz/uzemni-plan

Přístup je po obecní komunikaci. V obci jsou všechny sítě – plyn, kanalizace, vodovod, elektřina. Budoucí kupující si však bude muset zřídit napojení po vlastní ose.

V případě zájmu se nám neváhejte ozvat pro zaslání dalších informací. Pozemek je volně přístupný a prohlídka je tak možná kdykoliv se vám to bude hodit.

Cena
1.350 Kč za m2
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Poloha
Klidná část obce
Druh zástavby
Rodinné, bytové domy
Druh vlastnictví
Osobní
Výměra pozemků
46 945 m2
Kanalizace
Ano
Plyn
Ano
Elektřina
Ano
Vodovod
Ano

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí