Lokalita

okres Beroun, Středočeský kraj, Česko

Plocha

1. pozemek 804 m²
2. pozemek 1189 m²

Sítě

Elektřina, vodovod, plynovod, kanalizace

Cena

1. poz. 9.350.000 Kč
2. poz. 7.000.000 Kč

Obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

1. Spodní pozemek

2. Horní pozemek

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Stavební parcely s jedinečným výhledem

Pokud si potrpíte na opravdu bezvadný výhled, pak zbystřete. Nově pro vás máme dva jedinečné pozemky s výhledem na celou obec Nižbor, jeho zámek a krásnou přilehlou přírodu.

Pozemky jsou umístěny v ulici Pod Hvězdárnou, hned vedle centra obce s veškerou občanskou vybaveností. Spodní, lépe dostupný pozemek (804 m2) má již stavební povolení na nízkoenergetický dům (A), připravená dvě parkovací stání a všechny potřebné sítě. Ve své podstatě můžete koupit a na místě bývalé stavby rovnou začít stavět. Zde je cena 9.350.000 Kč.

Horní, složitěji dostupný pozemek (1189 m2) je taktéž připraven k výstavbě. Od obce jsme dostali souhlasné stanovisko, že je pozemek připraven pro řešení konkrétního projektu. Sítě, pořádné zpevnění a parkovací stání je také samozřejmostí. Cena tohoto pozemku je 7.000.000 Kč.

K oběma pozemkům je samozřejmostí přístupová cesta po obecní komunikaci. Ta je trochu příkrá, ale čtyřkolka nebo SUV si s ní hravě poradí.

Pokud budete chtít vyrazit na větší nákupy do města, využít můžete autobus, nebo vlak. V obou případech jste v nejbližším Berouně do 13 minut. Pokud byste vyrzili autem, je to pouhých 6 minut. Na pražský Zličín vám to autem zabere přes dálnici D5 pouhých 22 minut.

K dispozici máme celý projekt spodního domu i se stavebním povolením, projekty zpevnění obou pozemků nebo geologický průzkum. Prostě vše, co budete potřebovat. Pokud by nám náhodou něco chybělo, tak doplníme. Neváhejte se na nás v případě zájmu obrátit, rádi se s Vámi na pozemku potkáme.

Údaje z listů vlastnictví

Druh vlastnictví
Osobní
Orientace pozemku
S, Z
Plyn
Ano
Veřejný vodovod
Ano
Kanalizace
Ano
Elektřina
Ano

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí