Adresa

Budovatelská 763, 267 06 Hýskov, Česko

Výměry

Užitná pl 95 m²
Pozemek 268 m²
Zahrada 124 m²

Příslušenství

Parkování pro dvě auta
2 x terasa,
bazén

Cena

12.990.000 Kč

Naše zaměření domu

Vymazlená řadovka 4+kk v Hýskově

Rádi bychom vám nabídli řadový dům 4+kk z roku 2020, který se nachází na konci slepé ulice Budovatelská, v Hýskově. Jedná se o velmi klidnou ulici, která je vyvýšená nad okolí a nabízí tak i skvělé výhledy na okolní CHKO Křivoklátsko.

Před domem zaparkujete bez problému 2 auta, další můžete parkovat v ulici. Vejdete do předsíně a dostanete se do prostorného obývacího pokoje, který nabídne skvělé rozložení přesně tak, aby se vám sem pohodlně vešla sedačka, jídelní stůl i kuchyně. V přízemí samozřejmě nemůže chybět samostatná toaleta, komora a vstup na terasu s předzahrádkou. Ta nabídne pěkných 124 m2, pergolu a loni dokončený bazén, který jistě oceníte v horkých letních měsících.

Na patře máme k dispozici další tři ložnice, koupelnu s toaletou a sklopné schodiště na zateplenou půdu. Tu bezesporu oceníte při skladování sezónních věcí, případně se do ní vejde po vzoru sousedů ještě jeden obytný pokoj. Výbava tak jak ji vidíte na fotografiích může kompletně zůstat v ceně.

Dům je přístupný po panelové obecní komunikaci, která si v budoucích měsících projde kompletní rekonstrukcí a vznikne zde tak ještě pohodlnější bydlení. Dům je napojen na kanalizaci, vodovod i elektřinu. Plyn zde není. Ohřev vody je řešen bojlerem, vytápění elektrickým kotlem do podlah, případně kamny v obývacím pokoji, které přes zimu zvládnou vytopit celý dům a zároveň ušetří spoustu peněz za elektřinu. Dům je zateplený. Okna jsou s trojskly.

Hýskov je nemalá obec sousedící s Berounem, kde vám nebude nic chybět. Potraviny, mateřská i základní škola, pošta, vlak, autobus. Pokud by se ale přeci jen našlo něco co potřebujete rychle vyřídit, do Berouna vám to zabere autem maximálně 5 minut, na pražský Zličín 17 minut. 

Pokud jsme vás s naší nabídkou zaujali, neváhejte se domluvit s makléřem na individuálním termínu prohlídky. Budeme se na vás těšit.

Údaje z listu vlastnictví jednotky

Cena
12.990.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Druh stavby
Cihla
Druh vlastnictví
Osobní
Kanalizace
Ano
Plyn
Není
Městský vodovod
Ano
Studna
Není

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí