Lokalita

okres Praha-západ, Středočeský kraj, Česko

Plocha

1653 m²

Sítě

Elektřina, vodovod, plynovod, kanalizace, internet (CETIN)

Cena

5.983 Kč/m2

Obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Parádní pozemek 10 minut od hranice Prahy

Nově nabízíme kompletně zasíťovanou stavební parcelu, která se nachází přesně 10 minut jízdy autem od hranice Prahy a 13 minut od stanice metra Zličín. Obec Červený Újezd leží přesně uprostřed mezi sousedící Hostivicí a Unhoští.

Pozemek je velmi prakticky umístěn, protože se nachází hned vedle veškerých potřebných obchodů a služeb, které stačíte denně využít. Během pár chvil si zvládnete odložit dítě ve školce, zajít na oběd do restaurace, skočit do řeznictví, mrknout na fotbal, projít se po místním hradu nebo skanzenu a po cestě zpátky ještě nakoupit v místních potravinách. Pár kroků je to i na autobusovou zastávku, ze které se svezete jak do Unhošti, tak na pražský Zličín.

Parcela je šikovně zasazena za původní zástavbu, směrem do zeleně. Na tomto pozemku si tak budete bez problému užívat přístup z obecní komunikace a přitom klid okolní přírody.

Na kraji pozemku jsou k dispozici všechny inženýrské sítě v podobě plynovodu, vodovodu, kanalizace, elektřiny i internetu (CETIN). Stačí dorazit s vlastní vizí, nechat si ji potvrdit stavebním úřadem a můžete stavět.

K dispozici máme všechny potřebné podklady, proto se neváhejte ozvat pro jejich zaslání. Pozemek je volně přístupný kdykoliv, po předchozí domluvě je však možná i osobní prohlídka s makléřem. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Údaje z listů vlastnictví

Cena
9.890.000 Kč
Druh vlastnictví
Osobní
Plyn
Ano
Veřejný vodovod
Ano
Kanalizace
Ano
Elektřina
Ano
Internet
Ano

Artem Saykin

certifikovaný ISO realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí