Adresa

Černomořská 454/12, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česko

Výměry

Dispozice bytu 3+1
Výměra bytu 87,53 m²
Nebytový prostor 160,26 m²

Sítě

Vodovod
Kanalizace
Elektřina
Plynovod

Cena

23.990.000 Kč

Naše zaměření domu

Byt 3+1 s nebytovkou ve Vršovicícvh

Nově nabízíme speciální nemovitost 2v1. Jedná se o prodej bytu o dispozici 3+1 (87,53 m2) společně s prostorným nebytovým prostorem o výměře 160,26 m2 ve stejném domě. Byt se nachází v 1.NP a nebytový prostor v 1.PP a společně tvoří 247,79 m2 užitné plochy. Nabídka je ideální pro zájemce s podnikatelským duchem.

Bytová jednotka je v udržovaném stavu a nepotřebuje žádnou rozsáhlou rekonstrukci. Nabízí 3 prostorné pokoje a samostatnou kuchyň s vybavenou kuchyňskou linkou. Byt je nově vymalovaný a přirozeně osvětlený velkými okny v každé místnosti. Co se týče nákladů na využívání bytu, poplatky za služby a energie jsou relativně nízké.

Nebytový prostor, rozkládající se pod celým domem, má veškeré potřebné sítě, mimo elektrické rozvody a je ve stádiu, kdy si ho nový majitel může zařídit dle vlastních potřeb a představ. Dá se využít např. jako kancelář, kavárna, posilovna atd. Bonusem je i již povolený stavebním úřadem, vstup z ulice do nebytového prostoru.

Lokalita je výborným místem, jak na bydlení, tak pro byznys. Dům se nachází mezi oblíbenými částmi Prahy a to Vinohrady a Vršovice. Tyto místa se vyznačují svou diverzitou aktivit, které nabízejí. Ulice Černomořská se nachází mezi třemi známými parky- Havlíčkovy sady, známé též jako Grébovka, Heroldovy sady a Bezručovy sady. V okolí tedy najdete dostatek zeleně a nespočet kaváren, barů a restaurací. Nechybí ale ani školy, dětská hřiště, divadlo nebo obchody.

Na oblíbenou lokalitu samozřejmě navazuje dobrá dopravní dostupnost. Tramvajové zastávky Krymská nebo Ruská se nachází pouhých 5 minut pěšky od domu a na stanici metra linky A je to pouze 2 zastávky tramvají.

Pokud hledáte investiční příležitost k pronájmu nebo i vlastní bydlení s prostorem navíc, našli jste to pravé.

Jestli Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se ozvat a rádi Vám poskytneme další informace a potkáme se s Vámi na osobní prohlídce.

Údaje z listu vlastnictví jednotky

Cena
23.990.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Druh stavby
Cihla
Druh vlastnictví
Osobní
Kanalizace
Ano
Městský vodovod
Ano
Plynovod
Ano

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí