Adresa

Na Trojici 594, 257 51 Bystřice, Středočeský kraj, Česko

Výměry

Dispozice 4+kk
Zastavěná pl. 105 m²
Pozemek 900m²

Příslušenství

Studna
Elektřina
Jímka

Cena

11.990.000 Kč

Naše zaměření domu

Novostavba v zelené Bystřici

Nově nabízíme novostavbu z roku 2021 o dispozici 4+kk v Bystřici u Benešova. Jedná se o samostatný dům na pozemku o výměře 900 m2. Je ideálním místem pro klidné bydlení a v blízkém dosahu velkého města.

Dům je samozřejmě zateplený a disponuje vlastním vrtem. Běžný kanalizační systém je zde substituován jímkou. Okna jsou plastová s trojskly a orientována na jih. Dům je vytápěn elektrickými přímotopy, ale co se týče poplatků, je velice úsporný. Veškeré náklady na provoz domu se pohybují kolem 5.000 Kč měsíčně.

Lokalita nabízí klidné a zelené okolí s výhledy na přilehlou louku a pastviny. Potřebnou občanskou vybavenost najdete pouhý kilometr od domu na náměstí. Naleznete zde vše od městské knihovny až po banky, obchody nebo lékárnu. Na druhé straně se poté, necelý kilometr daleko, nachází zámecký park s rybníky propojené Líšenským potokem.

Silnice v ulici domu bude v blízké době asfaltová a osvětlená. Dopravní dostupnosti se bát nemusíte, neboť se za půl hodiny snadno dostanete do Prahy a za 10 minut do Benešova. Nejbližší autobusová zastávka s názvem Bystřice, Líšno se nachází 400 m od domu.

Bystřice mimo jiné samozřejmě nabízí jak mateřskou, tak i základní školu nebo např. fotbalový stadion. Srdcem tohoto menšího města je krásný Splavský rybník.

Pokud jsme vás naší nabídkou zaujali, neváhejte se ozvat makléři nabídky. Budeme se na Vás těšit na prohlídce.

Údaje z listu vlastnictví rodinného domu

Cena
11.990.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Stav nemovitosti
Velmi dobrý
Druh stavby
Cihla
Druh vlastnictví
Osobní
Kanalizace
Ne
Studna
Ano
Elektřina
Ano

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí