Adresa

Československé armády 433, 281 61 Kouřim, Česko

Rozměry


Celková plocha 429 m2
Garáž cca 50 m2
Parcela 1918 m2
Zahrada cca 1650 m2

Cena

19.990.000 Kč

Cena obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

Stav nabídky

Aktivní

Naše zaměření domu

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Nádherná prvorepubliková vila v Kouřimi

Nově nabízíme vilu z roku 1921, která si v letech 2005 a 2006 prošla rekonstrukcí “až na cihlu“ kterou prováděla firma pod drobnohledem současných majitelů. Investice v té době vyšly na téměř 30 mil. Kč, díky čemuž se tak na nemovitosti povedlo osvěžit kouzlo první republiky.

Veškeré rekonstrukce probíhaly s citem k lokalitě a době, ve které vila vznikala. Cílem majitelů bylo zachovat maximum původních prvků, které dělají tuto nemovitost tak výjimečnou. Například originální dřevěná okna, modřínové schodiště, nebo lustr, který právě ono stoleté schodiště dodnes dokonale osvětluje.

V domě tak drobnou změnou dispozic vzniklo celkem 6 nadstandardně prostorných pokojů plus samostatná kuchyň. To vše ve 4 podlažích (jedno podzemní, tři nadzemní) o celkové ploše 429 m2.

Vzhledem k tomu že rekonstrukce probíhala poměrně nedávno, tak se majitelům povedlo do nemovitosti zapojit i moderní prvky, které rozhodně oceníte. Bavíme se například o wellness zóně se saunou a vířivkou, kamerovém systému nebo závlaze na zahradu. Dům je vytápěn plynovým kotlem, je napojen na vodovod i kanalizaci. Závlaha zahrady je pak možná i z 54 m vrtu.

Dům je přístupný jak z ulice Čsl. Armády, tak z ulice Tyršova, ze které má vjezd na pozemek nebo ke garáži pro dvě auta. Jedná se o velmi klidnou ulici, kde se nachází spousta vil z první republiky, vzrostlé stromy a budete se zde cítit naprosto náramně. Centrum města je za rohem, kde najdete veškerou potřebnou občanskou vybavenost.

Zaujali jsme vás? Rádi vám zašleme další informace o rekonstrukci, použitých materiálech, všechny fotografie a spoustu dalšího. Pro naplánování osobní prohlídky se neváhejte ozvat makléři nabídky.

Údaje o nemovitosti

Cena
19.990.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Měsíční poplatky
cca 10000 za vše (plyn, elektřina, vodné a stočné)
Odpady
Kanalizace
Elektřina
Ano
Plyn
Ano
Vodovod
Ano
Kolaudace
1921

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí