Adresa

Kostelní Střimelice 14, 281 63 Stříbrná Skalice - Kostelní Střimelice, Česko

Rozměry

Celková pl. 247,58 m2
+ půda 102,98 m2
+ sklep 16,83 m2
Garáž 37,74 m2
Parcela 722 m2

Cena

14.990.000 Kč

Cena obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

Stav nabídky

Aktivní

Naše zaměření domu

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Dům po rekonstrukci v Kostelních Střímelicích

Kombinace vesnického bydlení a moderní rekonstrukce. Kombinace klidu a dobré dostupnosti do Prahy. To jsou fakta, která se vážou k naší nabídce kompletně zrekonstruovaného rodinného domu z roku 1918 v Kostelních Střímelicích.

Vesnické bydlení zmiňujeme z důvodu původního stavení, které zde po dlouhou dobu stálo. Současní majitelé si tuto nemovitost pořídili s vizí investice do vlastního bydlení, které si chtěli udělat opravdu pořádně a dle svých představ, se zachováním vesnického půvabu. Ve finále se však rekonstrukce dostala do vyšších částek, než očekávali, i proto se rozhodli svou nemovitost prodat.

První věc, která je hned po vstupu na pozemek do očí bijící, je ta investice, která se na místě musela provést. Všimnete si kompletně doladěného každého detailu a zakomponování těch nejmodernějších technologií do současného designu. Tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, příprava na centrální vysavač, zateplení kolem do kola, moderní a prostorná kuchyňská linka, otevřená cihla, tmavé kovy, přírodní dřevo, zrekonstruovaná garáž, prostor pro vlastní wellness zónu/fitness zónu/separátní bytovou jednotku.

Do celkové plochy bez půdy 247,58 m2 se tak vešlo opravdu vše, co byste mohli pro spokojený život potřebovat. Bavíme se tedy o aktuální dispozici 5+kk s možností rozšíření o další pokoje či koupelny na půdě, v 1. patře (+ 102,98 m2). Využít také můžete sklep, který nabídne slušných 16,83 m2. 

Dobrým důvodem pro koupi by mohla být i dojezdová vzdálenost do Prahy, která vám i přes ranní špičku zabere pouhých 25 minut. Nesmím opomenout ani přilehlou přírodu, která vás bude denně vybízet pro rozmanité pěší či cyklo výlety. Pro nejbližší nákupy byste mohli vyrazit jak do Říčan, tak do Sázavy. Pokud jste však zručnější v online prostředí, určitě oceníte i dovoz potravin přímo na adresu, která je také možná.

Pokud si myslíte, že by tato nemovitost mohla splňovat vaše požadavky, budeme rádi, když se ozvete. Společně se domluvíme na termínu prohlídky.

Údaje o nemovitosti

Cena
14.990.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Měsíční poplatky
cca 3500 Kč 
 se vším všudy
Vytápění
Tepelné čerpadlo 
(vzduch-voda)
Odpady
Nový tříkomorový 
 septik s přepadem
Elektřina
Ano
Plyn
Ne
Vodovod
Ano
Studna
Ano
Kolaudace
1918
Příprava na centrální vysavač
Ano
Příprava na venkovní žaluzie
Ano
Sklep
Ano, 16.83 m2
Garáž
Ano, 37.74 m2

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí