Adresa

Bílý Potok 92, 463 62 Bílý Potok, Česko

Rozměry


Celková pl 404,8 m2
Garáž 28,5 m2
Parcela 1951 m2
Užitná pl 236 m2

Cena

10.990.000 Kč

Cena obsahuje veškeré poplatky spojené se službou RE/MAX

Stav nabídky

Aktivní

Zaměření domu

Naše zaměření domu

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Romantický dům v Jizerkách

Rádi bychom vám nabídli rodinný dům v Jizerských horách, který stojí uprostřed obce Bílý Potok. Dům vás zaujme zejména svou celkovou plochou, která činí 404.8 m2, velkým pozemkem (1951 m2) a potokem, který se nachází na konci pozemku.

Dům stojí na zastavěné ploše 195 m2 a nabídne suterén, přízemí, patro a půdu. Obytná část se aktuálně nachází spíše v přízemí s potenciálem rozvoje patra a půdy. Dohromady pak může vzniknout pěkné rodinné sídlo k trvalému bydlení či na víkendy. Kdo by nechtěl vlastnit takovou nemovitost v jedné z nejkrásnějších části republiky?

Dům je napojen na plynovod, vodovod a elektřinu (220, 380 V). Odpady jsou řešeny tříkomorovým septikem. K domu patří také studna. Vytápění je plynovým kotlem, nebo lokálními kamny. Nemovitost je postavena smíšeně z cihel a kamenů. Před cca 5 lety proběhla rekonstrukce a zpevnění střechy. Na vás tak aktuálně zbývá fasáda a přizpůsobení si interiérů dle vlastních potřeb.

Přímo před domem se nachází autobusová zastávka, která vás propojí přímo s horským střediskem Smědava a budete si tak moci užívat jak běžky, tak kolo nebo pěší turistiku. Nudit se tu v žádném ročním období rozhodně nebudete.

Pokud jsme vás naší nabídkou zaujali, neváhejte kontaktovat makléře nemovitosti pro osobní termín prohlídky. Budeme se na vás těšit.

Údaje o nemovitosti

Cena
10.990.000 Kč
Uvedená cena obsahuje poplatky za služby RE/MAX
Odpady
Septik
Elektřina
Ano
Plyn
Ano
Vodovod
Ano

Artem Saykin

certifikovaný realitní makléř

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte její cenu?

Nabízím vám tržní nacenění nemovitosti v hodnotě 990,-Kč zdarma! 

google logoArtem Saykin, realitní makléřArtem Saykin, realitní makléř
5 na základě 22 recenzí