3 důvody, proč mě doporučit svým známým

16.6. 2020Artem Saykin

Když si vybavíte všechny své přátele, věřím, že se dokážete dostat do počtu stovek úplně bez problému. Není výjimkou, že mnozí máme na sociálních sítích v přátelích i přes 500 lidí. V průměru každý dvacátý řeší za rok realitní transakci. Ať už je to koupě nemovitosti, prodej nemovitosti nebo pronájem nemovitosti. Při počtu 500 přátel, řeší podobnou realitní záležitost až 25 kamarádů ročně.

Ať už shání, nebo kupuje, můžete těmto 25 kamarádům doporučit profesionála ve svém oboru = realitního makléře. Co takhle mu doporučit makléře, který si to dokáže obhájit svými výsledky? Vím, možná se ani neznáme osobně. Proto Vám ale píši tento článek se třemi důvody, proč byste mohli doporučit zrovna mě.  

1. Odměna

Jedním z důvodů může být i něco jiného než spokojený kamarád. Za doporučení mých služeb se s vámi při úspěšném zobchodování dokážu štědře rozdělit. Když mi doporučíte například byt za 5.000.000, – Kč na prodej, odměna pro Vás při zobchodování bude 25.000, – Kč. Za pouhé zmínění se o dobrém makléři, je to dobré, že?

2. Doporučíte profesionála

Jak jsem již psal, možná mě ani neznáte, možná jsme se viděli na společné prohlídce, nebo jsme spolu řešili nějaký obchod. To, co ale mluví za mě, jsou mé výsledky, reference či dokonce mé aktuální portfolio nemovitostí.

Reference najdete zde
výsledky a informace o mně jsou zde
Aktuální portfolio je zde

3. WIN-WIN-WIN situace

Vy budete spokojení za to, že jste pomohli známému, a přitom jste si skoro bez práce sáhli na odměnu za doporučení. Známý bude rád, že dokázal nemovitost najít/prodat/pronajmout s profesionálem a já budu rád, že jsem dokázal kvalitně obsloužit dalšího klienta.

Pokud tedy víte o někom, kdo zrovna plánuje nebo má již rozjetou realitní transakci (prodej, pronájem či koupi) budu rád, když mě doporučíte. Kdyby bylo potřeba cokoliv vysvětlit, neváhejte se mi ozvat na telefon 778 022 272 či e-mail artem.saykin@re-max.cz.

Artem Saykin
Práce realitního makléře mě naplňuje díky možnosti setkávat se s novými lidmi, kterým pomáhám realizovat jejich sny v oblasti bydlení. Záleží mi na dobře odvedené práci a spokojenosti mých klientů.

Zvažujete prodej své nemovitosti a chcete znát její hodnotu?

Za mou kariéru se mi již nespočetně krát stalo že majitelé, kteří prodávali svou nemovitost bez tržního ohodnocení, prodali za mnohem méně, než doopravdy mohli. V některých případech až o 10-15% reálné hodnoty! Neudělejte stejnou chybu a nechte si ocenit svou nemovitost zcela zdarma.

Komentáře